Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Ez igy nagyon nem...

Mit tegyek? Ez igy nagyon nem fer!

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves perzsa cicám. Kinti benti. Holnap visszük ivartalanítani de apám nem engedi ,hogy bent legyen utána.Azt mondja mi lesz ha elkezd vérezni vagy valami?? Meg ,hogy elkapok tőle valami betegséget stb. Anyám engem pártol. Ő tényleg szereti a cicákat. De apám egy utolsó sggfej. Ja igen és ha rajtam múlna az a cica már rég benti lenne és a legjobb tápokat kapná. Én szoktam neki venni a kaját mivel nem állok szűken anyagilag:D De apám ezt egyenesen hülyeségnek tartja ,hogy macskakaját veszek. (Royal Canint). Légyszíves segítsetek!Én meg mondtam apámnak ,hogy ha miatta meghal a cica ő vesz nekem helyette másikat. Ő meg le se szrta. A cicát is én vettem a saját pénzemből.Csak 12 éves vagyok!Nem birok tenni szinte semmit sem!

2013. szept. 8. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha anyukád melletted áll akkor ő majd megoldja.
2013. szept. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Beviszed kész.

Nem tud mit csinálni vele... Főként ha anyukád is a te pártodat fogja, JOGOSAN.

2013. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen de ő már annyit küzdött ezért ,hogy már ,hogy is mondjam "lemerült az aksija".:S Amugy ő kezdte a dolgot de apám makacskodott.
2013. szept. 8. 12:54
 4/12 A kérdező kommentje:
De bir csinálni vele amit akar. Anyám dolgozik én pedig suliba járok. Ő van egyedül itthon egész délelőtt.
2013. szept. 8. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:

szerezz egy dobozt, illetve egy olyan helyet ahova be lehet zárni (ha nőstény és altatják amugy is azt mondja a doki hogy amig nem ébred fel teljesen be kell zárni olyan helyre ahol nem tud felugrani sehva stb mert bár már ébren van de még kótyagos, niincs tisztában a környezettel, így nagy a sérülés veszély)


a dobozt béleld ki olyan anyaggal-ruhával- törülközövel ami nem baj ha véres lesz. kérd meg még egyszer apukádat normális hangnemben, hogy varratt szedésig, illetve az után egy pár napig hadd legyen csak bent a cica, hogy a sebe ne fertőződjön el, ne érje súlyosabb baleset. nyilván ha valami történik a cicával az további költségeket von maga után, sőt ha elpusztul ez alatt az idő alatt az egész ivartalanitás egy kidobott pénz lesz számotokra. -ha amugy jó a viszonyod apuddal még hozzá teheted, hoyg neked nagyon fontos ez a cica- és megigéred hogy az emlitett zárható, ugrálás mentes helyen kivül nem megy máshova a cica

2013. szept. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ingyen ivartalanítatjuk.
2013. szept. 8. 13:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon közszönöm az utolsó választ!Ki is nyomtatom.
2013. szept. 8. 13:21
 8/12 A kérdező kommentje:
Azért még jöhetnek a hasonlóan hasznos válaszaitok:D
2013. szept. 8. 13:22
 9/12 anonim ***** válasza:
nyilván ha kirakjátok akkor lesz baja! Mi ez a marhaság, hogy vérzik meg hogy elkapsz tőle valamit?? Nem értem az ilyen embereket (bocs, de ilyenkor az agyam elszáll) ő is egy érző,szeretetéhes lény! Én akkor is bevinném! Nehogymár megmondja, mikor te vetted, te eteted és te fizeted az ivartalanítást és az összes költséget! Ha nem megy akkor bőgj, hisztizz, vagy szólj anyukádnak, hogy gyorsan töltse fel az aksiát!!!
2013. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Megengedte ,hogy a pincében legyen!Elégedett vagyok. A pincénk elég tiszta hely szóval baja aligha lehet a cicának.:)Persze ha én lennék a házigazda mindenképp beengedtem volna a szobába de igy is megfelel.
2013. szept. 9. 14:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!