Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megy a cica hasa táp cserétől....

Megy a cica hasa táp cserétől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Cicámat eddig Royal Caninnel etettem, ezek után is ezt tervezem majd, de sajnos hónapokig nem volt munkám, szerencsére volt itthon egy nagy 10kg-os táp, ami sokáig tartott, de most elfogyott. Szerencsére szeptembertől ismét dolgozom, így ha megkapom októberbe a fizetést, akkor vissza is térek Royal Caninre. Azt gondoltam, hogy 2 hétig eszik rosszabb minőségű tápot, nem lesz tőle semmi baja, de 2 napja amióta megvettem a Whiskast azóta megy a hasa. Házi kosztot nem eszi meg, pénzem meg októberig egyáltalán nincsen. Szívesen fogadok tanácsot, hogy a következő 2 hétben mit tegyek. Esetleg valami olcsóbb (1000 ft/kg alatti) tápot tudna valaki ajánlani ami jobb minőségű?
2013. szept. 16. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább fél kg royal canint és keverd az új táppal felesben, nem szabad azonnal átállni, csak fokozatosan. Utána már az új tápot is tolerálni fogja.
2013. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nyers hússal még nem próbálkoztál(csirkenyak,szív,zúza, stb.)? Láttam egy hirdetést Fressnapfban a Cat Chow 1,5 kg 999 Ft. Bár nem tudom ez mennyire jó táp. Egyébként igaza van az előttem lévőnek, felesben kell keverni, mikor tápot váltasz.
2013. szept. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!