Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most degenerált ez a macska...

Most degenerált ez a macska vagy mi van ezzel?

Figyelt kérdés

Hozzám jár enni nagyon cukiaaranyos meg minden. De már ha valami megmozdul egyből neki megy (kivéve embert).

Multkor egy néni sétáltatta a kutyáját és a kutyájának neki ment egy másik kóbor kutya a macska meg odafutott és szétválasztotta őket meg jól leverte mindkettőt... veszett???? de közben meg aranyos is nem habzik a szája meg ilyesmi csak mondom kicsit degi szegény :D


2013. szept. 18. 17:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez is drága. De már írtam, hogy mindenki FELELŐS saját állatát a telkén tartani, és van egy ilyen törvény is. Tudom, hogy a macskát nagyon nehéz a kertben tartani, hiszen még nincsen teljesen háziasítva, és ösztönlény, oda megy ahova akar, stb., de a te állatod, nem teheted ki az utcára, és nem is engedheted ki, mert ha mégis csak úgy kirakod, akkor aztán ne csodálkozz, ha elütik, megmérgezik, vagy bármi baja lesz. És vannak más megoldások is, csak tenni kell ellene, hogy ne szökjön ki, nem muszáj ilyen drága megoldáshoz folyamodni.
2013. szept. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem kertesbe lakunk hanem panelbe és máshoz is jár szalámit zabálni és tiszta kövér :D de már van két macskám úgyhogy nem kell harmadik főleg hogy nem állják egymást. Ők sincsenek telebizgerélve oltással nyakörvvel tiszták selymesek puhák nem bolhásak mindig nézegetem még is egészségesek féregtelenítve vannak :)
2013. szept. 19. 16:23
 13/20 anonim ***** válasza:
agyonkell verni a macskát és akkor nem megy sehova.
2013. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
utolsó ez valóban bejövős ötlet de ezt nyilván a macskaszeretők mint pl. én is vagyok nem alkalmazzák mert ez állatkínzás. Tudom legalábbis remélem viccnek szántad és még nem gyakoroltad . :)
2013. szept. 19. 20:30
 15/20 anonim ***** válasza:
előtte le kell ütni akkor nem fáj neki
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
LOL
2013. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Előbb rajtad kellene tesztelni :)
2013. szept. 20. 20:45
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Szerinted ha elássák, leütik, lelövik,, megmérgezik stb nem fáj neki? Próbáld ki magadon, kedves válaszoló, majd meglátjuk fáj-e, vagy nem! Attól, hogy állat, még vannak érzései, és fáj neki, nem is kicsit, és állatkínzás, nem így kell megszabadulni semmilyen állattól!
2013. szept. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
fogadjunk hogy nem tudod ugy leirni hogy az állatt helyett az anyós szót ird
2013. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nem kell vele foglalkozni, úgy sem komolyan beszél, ha meg igen, ássa el magát. Ennyi. :)
2013. szept. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!