Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

3-3,5 métert esett a 10 hetes kiscicánk, mert kiugrott a korláton a galériáról, lehet valami komolyabb baja?

Vérzik az orra és prüszköl, gondolom a vértől, ami az orrában van, és könnyezik is. Lehet, hogy nekiesett az asztalnak, de nem tudom, mert nem látta senki, hogy hogy történt, csak egyszerűen felugrott a korlátra, és leesett/leugrott.

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica, esés, leesett, kiugrás, baj, seb, orr, vérzés

2013. szept. 25. 10:23  Privát üzenet  

A válaszok
Vidd állatorvoshoz!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. szept. 25. 11:51 Privát üzenet

Mondjuk, ha vérzik az orra, akkor biztosan lett valami baja, vidd dokihoz.

Nálunk egyszer az emeleti erkélyről esett le, vagy ugrott ki a cica, aki mondjuk akkor már 14-15hetes lehetett, de semmi baja nem lett szerencsére.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2013. szept. 26. 17:16 Privát üzenet
Egy hete az én cicámmal is ez történt.Két napig szegény alig tudott menni, de most már megint tud futni és a testvérével játszani:)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. szept. 28. 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek ha a kiscicák macskanáthásak? 3 kiscicánk állapota rossz. Próbáltam kamillával kezelni sikertelenül. Amitől még rosszabb a helyzet az az, hogy az anyjuk nem...
4 hónapos kiscicánk nagyon bolhás, és semmi nem segi't rajta. Bolhai'rtó samponnal volt fürdetve már 2szer, vettünk neki csepppeket a nyakára, almaecetes vi'zbe fürdettem, az sem...
A mi kiscicánk süket. (fehér színű) Akinek süket cicája van annak milyen extra dolgot kell tennie a cicája érdekében?
Kiscicank lett, tegnap ota van nalunk, de csak bujkal es nyavog, nem talalja a helyet. Mit tegyek?
Hogyan érhetném el, hogy 2 hónapos kiscicánk ne másszon fel a szúnyoghálós ajtóra?
Egy hete van egy kiscicánk kb 8hetes kertes házba lakunk de a cica kint van és soha nem a kertbe hanem a terasz egyik sarkába végzi el a dolgát hogy lehet vetanítani hogy ne oda...

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!