Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ezek jó nevek a...

Szerintetek ezek jó nevek a kiscicáknak?

Figyelt kérdés
4 kiscica született. Ezekre a nevekre gondoltam: Samu,Tamu, Hamu, Kamu. Mi a véleményetek ezekről a nevekről?
2013. okt. 11. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl egyformák és nem egyediek. Szerintem találj ki más neveket :/ Nekem talán csak a Samu tetszik.
2013. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát én ilyeneket sosem adnék.

Nekem csak jön.

Ha gondolkodok rajta akár hónapokat is akkor sem tudok semmi jót.


Az én cicám neve pl. Csiporka.

De mindenki lehurrogja, és kineveti.


Pedig anno aprócska volt, kb. mint egy fél banán, és épp hogy meg mentették az életét az orvosok.

(ja, talált cica)


Akkor elhatároztam, hogy valami tök "erős" neve lesz.


Aztán valahol olvastam, hogy az erővágót gázos csoportokban csiporkának hívják (mert ugye elcsíp mindent).

Így gondoltam egy olyan cicának aki a halál torkából jött, legyen ehhez méltó neve.


Azóta már csak úgy becézem, hogy: Csupkó, de jobban hallgat rá mint egy kutya.


Ha elkiabálom magam, akkor sok kerttel arrébb meghallja, és 30-60 mp-en belül (attól függ milyen messze van) már fut is a háztetőkön keresztül hozzám.

2013. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam is volt 4 kiscica de az anyacica azóta benti és ivartalan. Neveik:

Anyacica-Hómancs(félperzsa)

Kiscicák:Leó ,Jessy ,Mici ,Cirmi

2013. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem a macsekom honey:)
2013. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnék neki ilyen neveket,mert nem fognak tudni különbséget tenni közte,Én a tulajdonsága alapján Spurinak neveztem el,mert nem is tud lassan menni,csak rohanni,fejjel a falnak ,és fenéken csúszni.

Hallgat rá,ha hallja a nevét már spurizik is.

2013. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem régebben egy hófehér, világoskék szemű kandúrom volt, kb. 3 hetes korában találtam egy árokban.Flake (angolul Pehely) volt a neve, mert kicsinek olyan puha és összevissza szőre volt, mint egy felnagyított hópehely. :)

Szerintem is egyébként túl slamposak a nevek, ennyire ne hasonlítsanak egymásra.

2013. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

#3

Jesszusom... :D Igen, biztos a nevére hallgat a macska, nem is a hangodat ismeri meg... Ha azt kiabálnád, giliszta, akkor is rohanna a szomszédból, próbáld ki..

2013. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a Samu jó a Hamu is a fekete a cica de a Kamu? tényleg túl egyformák lehetne egyedi is... Nézz szét a cicanaptárban...
2013. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!