Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet antibiotikum mellékhatás...

Lehet antibiotikum mellékhatása fáradtság?

Figyelt kérdés

A cicámnak be van gyulladva az egyik szeme. Kaptunk rá Tiacilt és vmi antibiotikumot. Napi 2-szer kell csepegtetni és a bogyót is 2-szer kell adnom.

Tegnap este kaptam az első adagot és azóta nagyon fáradt és túl sokat alszik. Még az éjszakt is végig aludta, pedig akkor szokta lerombolni a lakást a nyüzsgésével.


2013. okt. 25. 14:19
 1/2 anonim válasza:
Igen, de ez teljesen normális. Az én cicám is végig aludta az éjszakákat, és nap közben is rengeteget aludt, mikor antibiotikumot kapott. Csak abba gonolj bele, hogy ha mi emberek betegek vagyunk és gyógyszert szedünk, mi is fáradtabbak vagyunk és képesek vagyunk 3-4órát is aludni. Az állatok okosak, és ők tudják mi jó maguknak ezért aludnak sokat, hogy minél hamarabb gyógyuljanak. De azzal vigyázz ha a gyógyszer szedését abba hagyta, és még akkor is ilyen fáradékony legjobb lesz ha vissza viszed a dokihoz. Remélem sokat segítettem, de addig nyugodj meg. :)
2013. okt. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Adjál az antibiotikum mellé probiotikumot is.
2013. okt. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!