Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi és miért folyik a macskám...

Mi és miért folyik a macskám végbeléből?

Figyelt kérdés
Pár hete arra lettem figyelmes,hogy az egyik macsekom hangosan pukizik egyet,majd mikor odanéztem azt láttam,hogy két kis "víz" folt szerűséget hagyott maga után.Ma megint pukizott (szerintem ez sem normális) és most meg barna folyadék folyt ki neki.Eszik ,iszik rendesen,látszólag semmi baja.Mitől van ez a folyás?(3 éves kandúrról van szó)

2013. okt. 30. 15:13
 1/1 anonim válasza:
Rögtön vidd el állatorvoshoz! A mi cicánk kétszer lett ilyen beteg. Szerintem ez is az de nem tudom... A mi macskánk nagyon becsületes és soha nem pisil sehova csakis az almába, amikor azt vettük észre, hogy nem tud rendesen pisilni és néha a lakásban nagyon erőlködve elhagyott 1-2 vércseppet. Elvittük orvoshoz és kiderült, hogy (hogy most nem jut az eszembe a neve) betegsége volt, azaz a húgycsövében homok keletkezett és szegénykém emiatt szenvedett. Kapott szurit is és gyógyszerrel kellett etetnünk (amit nagyon utált) de pár hét alatt meggyógyult :). Úgyhogy ha tied se jár az alomra vagy csak nagyon ritkán akkor vidd el orvoshoz!
2013. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!