Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valószínűleg szőrtüszőatkája...

Valószínűleg szőrtüszőatkája van a cicánknak. Advocate cseppet javasoltak rá. Elég egyszer alkalmazni, vagy ismételni kell? A tájékoztatóban nem írnak erről.

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Az viszont benne van, hogy a tarkórája kell cseppenteni, mert ott nehezen nyalja le, de nem tűnik túl jó ötletnek pont oda cseppenteni ahol normális a bőre. Szerintetek?
2013. nov. 12. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, az Advocate macskáknál csak fülrühösség ellen jó. (Meg persze bolha, orsó- és szívféreg ellen.)

Állatorvos mondta, hogy ezt tedd rá?

Igen, a tarkótájékra kell csepegtetni, ahol nem tudja lenyalni. Felszívódik a bőrben, a faggyúmirigyekben tárolódik, és folyamatosan kerül a bőrre és a szőrre. Hogy mire meddig jó, rajta kell lenni a használati utasításon. Nekem csak annyi ugrik most be, hogy bolhák ellen 4 hétig hatásos.

2013. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem az előbb írni, hogy ha szőrtüszőatkája van, jó lenne valami immunerősítőt is adni neki.
2013. nov. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ismerősök javasolták, és a gyógyszertárban is ezt adták. Nem vagyok biztos benne, hogy szőrtüszőatkája van, lehet rühesség is, de akkora többi cica is elkapta volna nem? Összebújva szoktak aludni.

Az állatorvos sajnos elég drága nekünk. Mindegy, majd kipróbáljuk, és meglátjuk használ e.

2013. nov. 12. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazán nem akadékoskodni akarok, de legalább hívj fel egy állatorvost, kérdezd meg kb. mennyibe kerülne, ha megvizsgálja a macskát. Nem tudom mik a tünetek, de még az is lehet, hogy gombás betegség, azt pedig ti is elkaphatjátok. Vannak rendes orvosok, akikkel lehet beszélni vékonyabb pénztárcával is. :-) Hosszú távon jobban megéri, mint találomra kezelni, hiszen az Advocate sem olcsó és lehet, hogy nem is használ.
2013. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!