Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Le szabad vágni a cicák karmát?

Le szabad vágni a cicák karmát?

Figyelt kérdés
2006. nov. 11. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Létezik speciális szerszám erre, olyan karomcsipesz szerű. Én akkor vágtam le a cicámét, amikor már mindenhova beakadt közlekedés közben, és kezdet zavarni.

Egyébként egy jó kaparófánál, amit a cica is szeret, elkopik az magától, nem lesz ilyen gond.

2006. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Igen! De ne túl gyakran! Inkább használj:-kaparószőnyeget

-kaparófát!

2006. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem titkán mert szüksége van rá.
2006. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt inkább bizd olyanra, aki ért hozzá. De szerintem teljesen felesleges, mert nagyon hamar visszanő. A kaparó jobb megoldás.
2007. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Az előttem írókhoz csatlakoznék,hogy minél előbb kaparófát szerezz be,mert az állatorvos levágja (nálunk 600 Ft a vizitdíjjal együtt),de kb. 1 hét és újra ugyanolyan hosszú.Egyedül meg ne próbálkozz,mert ha egy kicsit is mélyebbre vágsz,akkor megsérted azn idegeket,ami eléggé fáj a cicusnak.

Kaparófa mindenképp kel,mert az állatorvoshoz sem mászkálhatunk 3 naponként,sem idő sem pénz nem engedi,és olyan hamar megnő hogy ígyis-úgyis a bútoraid bánják ha nincs kaparófa!!!

(U.I.:a kaparófához,ha nem akarja azt használni,szerezz be macskamentát,ami a macskák 60%-ánál drog féle kellemes,"repülő" érzést kelt,de nem ártalmas.)

2009. márc. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!