Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti sem birjátok ha valaki...

Ti sem birjátok ha valaki megkérdezi tőletek, hogy "Megvan-e még" a macskátok?

Figyelt kérdés
Utálom ,ha ezt kérdezik.Mintha a macska fogyóeszköz lenne!!!Számukra az is?

2014. jan. 4. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem ugyan a hörcsögnél/papagájnál kérdezik mindig ezt, de nagyon idegesítő már.. Tőlem főleg az öregek szokták kérdezni. :D Lehet kihagy az agyuk...

Vagy lehet, hogy csak érdeklődik a macskád iránt. :D Vagy nem tud más témát felhozni.. Mindegy, az a lényeg, hogy engem is idegesít.

2014. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem csak az öregek mondják...Főleg az ismrősök.Meg folyton kiakadnak azon is ,hogy benti a cica.
2014. jan. 4. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem tudnak mit és hogy kérdezni. lehet úgy vannak vele, hogy a "hogy van a macska?" az hülyén hangzik. A mi van a macskáddal, meg nem jut eszükbe. Ettől függetlenül nekem is a fäszom ki van, mikor így kérdezik, hogy meg van-e még. Mintha azt várnák, hogy azt mondom, nem, megdöglött.
2014. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jól mondot előző...
2014. jan. 4. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez engem is mindig kiakasztott.


Cserébe egy ilyennek egyszer megkérdeztem a babakocsiját látva hogy Jéé , új gyerek?



:DDDDDDd

2014. jan. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
számukra az is :) így megy ez falun sajns, de legyünk radikálisak, csak idő kell, és kihal ez a korosztály ;)
2014. jan. 5. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2014. jan. 5. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!