Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye, hogy ócskák a Tesco...

Ugye, hogy ócskák a Tesco Value termékek?

Figyelt kérdés
A hugom-nak van egy 2 éves ivartalanított cicája.Benti Maine Coon macska. A hugi folyton Tesco value konzerveket vesz neki ,mert azt ó izűen eszi a cicus. Én mondtam ,neki ,hogy az agyon van vegyszerezve és azért eszi de szerinte akkor is az a jó. Anyánk szokott neki venni Royal canin ill. Acana tápot. Azt is megeszi a cica és tudtommal sokkal jobb kaják. Ugye ,hogy nekem van igazam?

#Tesco #konzerv #RC #mine coon
2014. jan. 8. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Így van.Elég megnézni az összetételét.Nem véletlenül ilyen olcsó.
2014. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tesco Value-ból csak alapanyagokat szabad venni. Pl. lisztet, konyhasót. Állateledelt soha.
2014. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tök változó. Van olyan TV termék, ami tök jó, van sok, ami határeset és van jópár, ami pocsék.


Pl. idén a legjobb mogyoró tesztet a Tesco Value mogyorója nyerte:

[link]


A Tesco amúgy értelem szerűen semmit sem gyárt, ismert (néha meglepődnétek, hogy milyen jó nevű....) gyártóktól veszi nagy mennyiségben OEM Tesco Value névre csomagolva a termékeket. Van, amikor jó gyártóktól, van, amikor rosszabbaktól. Persze nagy illúziók nem kellenek, nagy átlagban olyanok a termékek, mint az áruk. De van közte kevés jó is. Pl. a túró rudi hibátlan :)


A Tesco finest termékek amúgy tök jók - bár azok már messze nem olcsk.

2014. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!