Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hallottátok, hogy a Heves...

Hallottátok, hogy a Heves megyében, az egyik vasútállomáson a kályhába dobtak egy élő macskát, még ezen a héten?

Figyelt kérdés
Engem is sokkolt,ahogy végigolvastam.10 hónapos jogerős börtönt kapott érte,de elég ez neki?

2014. jan. 18. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Itt elolvashatja,aki még nem hallott rólla :

kuruc.info (klikk)

cigánybűnözés(klikk)

friss hírek 2014.01.17.

2014. jan. 18. 17:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem is úgy esett mint neked.Nem börtön kellene neki ahol szállást adnak neki,etetik itatják ingyen,hanem őt is el kéne égetni.Csak úgy,mert nekem bejött az az ötlet hogy bedobjam.
2014. jan. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit vártok egy olyan országban, ahol gyerekeket éheztetnek halálra, és vernek, anélkül, hogy bárki is "észrevenné"? Én ugyanúgy bevágnám egy kályhába ezt az embert is, de vannak itt komolyabb, és vadak dolgok. A múltkor egy roma telep mellett, egy szeméttelepen lovagoltam el (sajnos amellett vezet az út haza) és felkötött, felszabdalt kutyák/macskák, szerintem még csecsemő is volt ott garmadáját láttam a szemétbe dobva. Rendőrség, állatvédők, mindenki tud róla, hiszen nem egyszer hívtam őket, de nem ér az egész semmit, ha élő kutyát találok hazaviszem, és felhívom a menhelyet, egyébként meg becsukom a szemem, mielőtt még engem is lever valaki a lóról, és ugyanígy végzem.
2014. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar, hogy a tobbi ember, aki ott volt, miert nem tett a dolog ellen valamit?

Szemely szerint, azoknak, akik passzivan vegigneztek az egeszet, ugyancsak kiosztanak par hetet... :/

2014. jan. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ki tudja még milyen egyéb tetemek vannak ott? nem vagyok boncmester,hogy felismerjem,de ezt nem lehet tudni,hogy az mi is ,az ember csak annyit vesz észre:hogy egy tetem...Évi voltam:feleség,és elnézést a hozzászólásért,de én így látom
2014. jan. 19. 00:48
 7/12 anonim ***** válasza:
és mit mondott a rendőrség???? hol van ez? merre?
2014. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és mindez kínzási célból történik vagy valami más?
2014. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kínzási cél,hanem idióta valamik,mert hogy emberek nem,az biztos.Én ha végig megyek egy kis lepukkantabb falun,mindenhol lefogyott állatok,láncra vert kutyák vannak.Az ilyeneknek azért kell állat,hogy nagynak érezzék magukat,hogy valaki felett uralkodnak,hogy az a szerencsétlen bármi van,nem tud mit tenni.Ő úgy gondolta hogy "Höh,kikéne próbálni hogy ég el ez a dög" oszt jól van...Kap 10 hónapra ingyen szállást,ingyen kaját,és akkor irgumburgum van neki.
2014. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Az exem kutyáját megrugdosta egy pasi. Annyira bedühödött,h össze vissza verte a srácot. Egy darabig nem ütött állatot,mert többszörös bordatörése lett. Az arcát pedig újra kellett építeni mert eltört itt-ott. Jól tette megérdemelte. A macskát égetőt meg nemes egyszerűen fejbe kéne lőni azt elégetni. Vagy élve elégetni,nem pedig az adónkból etetni!
2014. jan. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!