Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan zavarjam el VÉGLEG?

Hogyan zavarjam el VÉGLEG?

Figyelt kérdés
Van egy egy éves nőstény macskám, akit az udvaron tartok. Mostanában jár ide egy nagy kandúr is, ami akkora, mint egy mosómedve. Elzvarja a macskám, megeszi a kajáját és a macskám házába is bemegy. Mindig elzavarom,de mindig vissza jön. Mit csináljak? Az én macskám fél tőle.

#macska #cica #kandút
2014. jan. 24. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanitás!!!És tartsd bent szegény állatot.
2014. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is volt ilyen...en hoztam egy kutyust ( persze nem emiatt, hanem tenyleg szerettem volna), osszebaratkoztattam az en cicammal, megtanulta,hogy az enyemet nem zavarhatja el, de a tobbit igen. Azota nincs itt mas cica:))
2014. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod elzavarni, de a macskádat be tudod engedni legalább arra az időre, amíg eszik, alszik.
2014. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni cica riasztót, nézz utána neten.

[link]

De nézd meg, biztos van más oldal is. Egyébként északára legalább engedd be és ivartalanítsd!

2014. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még nem ivartalnítom, mert még egy almot megvárok. Azt hallottam, hogy ha a nem lesznek kölykei, ha túl korán ivartalíntjuk, akkor beteg lesz. A kert kicsi egy kutyához, de nem volt rossz ötlet. Nem szoba macska, nem szeret bent lenni, inkább kint és nincs rossz helye, nagyon jó, kényelmes és meleg kuckót csináltam neki a teraszon, amit az a nagyob macska tönkre is tehet a nagy súlyával. Mindig elzavarom és őrködni szoktam amíg a macskám eszik.
2014. jan. 24. 19:05
 6/8 A kérdező kommentje:
A macskariasztó nem tűnik rossz ötletnek, de félek hogy az én macskámat is elijesztené.
2014. jan. 24. 19:06
 7/8 anonim ***** válasza:

remélem tudod, hogy nagyon elavult nézet, hogy meg kell várni egy almot. egyáltalán nem kell megvárni egy almot, a szülés inkább ponthogy kockázat, erre nem gondoltál? bármi közbejöhet, amibe belehalhat is akár. ivartalanítani már pár hónaposan is szokás

mivel a ciccek is össze vannak zavarodva az időjárástól, vannak, akik már ilyenkor tüzelnek, valószínűleg azért jár rátok a kandúrka

2014. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kockázatos a szülés, de ez a macskám már szült és nagyon ügyes volt, egészséges cicáknak adott életet és vele is minden rendben volt a szülés után. Meg végig ott voltam vele és a következő alomnál is ott leszek. Köszönöm az eddigi válaszokat. Kiderült hogy a kandúr ki van herélve és megbékélt a macskámmal, nem zavarja el és nem is bántja, szóval mi is kezdünk megbékélni vele.
2014. febr. 6. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!