Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sima házicica szobacicának?

Sima házicica szobacicának?

Figyelt kérdés
találtam egy kicsi cicát, és meg szeretném tartani, de nem tudom hogy tarthatnám e házba, mivel nem tipikus szobacicafaj ugye. voltam vele állatorvosnál is semmi baja :) csak etetni kell, mert soványka, és kamillázni a szemét.

2014. febr. 9. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teermészetesen lehet szobacica. Bár lehet ,hogy ,majd az első pár hétben ki akar majd menni. DE NE ENGEDD!!!


És ivartalanitasd.

2014. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. febr. 9. 20:51
 3/8 anonim válasza:
Nàlunk is volt cica a lakàsba ami nem szobacica.Vettünk neki macskaalmot nem volt semmi gond
2014. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is lakásban van kettő. :) A sima házimacska és a fájta tiszta macska szinte ugyan azok. :) Csak másképp néznek ki. Egy faj. Nincs különbség. Minden macskának más a tulajdonsága. :) Arra nagyon figyelj hogy tejet ne kapjon. Mert menni fog tőle a hasa és mégjobban le fogy és kiszárad. Hájat se kapjon. :) És amint lehet oltasd be. Ha csipás a szeme arra jó a Neomicyn. Nekünk állatorvos ajánlotta. De ez macskanátha ellen nem használ. Figyelj rá. :)
2014. febr. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is lakásban van kettő. :) A sima házimacska és a fájta tiszta macska szinte ugyan azok. :) Csak másképp néznek ki. Egy faj. Nincs különbség. Minden macskának más a tulajdonsága. :) Arra nagyon figyelj hogy tejet ne kapjon. Mert menni fog tőle a hasa és mégjobban le fogy és kiszárad. Hájat se kapjon. :) És amint lehet oltasd be. Ha csipás a szeme arra jó a Neomicyn. A rendes patikában lehet tenni. Nekünk állatorvos ajánlotta. De ez macskanátha ellen nem használ. Figyelj rá. :)
2014. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tejet egy kicsit kaphat, mert nem mindegyik macskának megy a hasa tőle. Az én cicáimnak a tejtől semmi bajuk és szeretik is nagyon. Igen lehet benti én is az utcán találtam egy kiscicát, megtartottam és most benti. Nagyon jól érzi bent magát. :)
2014. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még enyémeknek sem volt semmi baja a tejtől, még kiscicáknak is adtunk, mert nagyon szerették, később olvastam valahol, hogy kölyök cicák bele is halhatnak, vagy nagyon nagy szerencsém volt az összessel, vagy nem igaz.
2014. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2014. febr. 11. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!