Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A perzsám szőre csomós, hogy...

A perzsám szőre csomós, hogy vágjam ki a csomókat?

Figyelt kérdés

Ollóval nem jött össze, mert félek hogy a bőrébe vágok, gondolom a hajnyíró szóba sem jöhet mert hangos... kozmetikus meg nincs a környéken sem. Hogy és mivel csináljam?

A másik kérdés pedig: eddig is minden nap fésültem, átkeféltem a bundáját, mégis csomós. Nem értem mit csinálok rosszul?



2014. febr. 10. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Borotva
2014. febr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó minőségü kaját kap? Kap néha nyers húst? Disznó húst nem szabad. Oltva van? Vegyél neki az állatpatikában Immunovet immunerősítőt. Ez segíti az emésztést is és szép bundaja lesz. Talán jó ötlet a borotva. Azzal nem tudod megvágni. A csomóknak a tetejét picit a borotvával huzd meg és fésüld ki.
2014. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó minőségü kaját kap? Kap néha nyers húst? Disznó húst nem szabad. Oltva van? Vegyél neki az állatpatikában Immunovet immunerősítőt. Ez segíti az emésztést is és szép bundaja lesz. Talán jó ötlet a borotva. Azzal nem tudod megvágni. A csomóknak a tetejét picit a borotvával huzd meg és fésüld ki a csomót.
2014. febr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!