Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem eszi meg a...

A macskám nem eszi meg a nedves macskaját, csak körbenyalogatja, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Mindig ezt csinálta, nem új dolog, csak nem értem. Bármilyet veszek neki csak lenyalja a szaftot róla és otthagyja. Van olyan macskaja ami főleg ilyen szaftból áll?

Amúgy iszik rendesen, és a száraz kajákat megeszi. Vagy nincs is szükség a nedves kajákra?

A cicám amúgy 10 hónapos perzsa exkandúr.


2014. febr. 14. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Örülj neki! Az enyém nem eszi meg a szárazat! Sokkal jobban jár a szárazzal! Csak figyelj hogy ivartalan cicáknak valólegyen, nehogy köve legyen!
2014. febr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Maxitabi ***** válasza:

A macskának van esze...a tasakos tápok többsége ilyen összegyúrt álhúsból van..Amúgy nincs szaftból álló kaja..

A nedvesre szükség van, de az is jó, ha adsz neki nyers húst (kiv sertés)-mivel ragadozó. A száraz táp nem a legjobb,főként az ivartalanított kandúroknál,próbálj meg a szaftba normál nyers-friss húst tenni,úgyis kevés kell egyszerre.

Az én mc-m is ezt csinálja általában.. ő is száraz-evő,de erőltetem a húst és a jó minőségű konzerveket,tasakost (amiben nincs cukor,gabona,más fehérje kivonat, csak hús és állati származékok...)-felengedem egy kicsi vízzel, hogy többet igyon..

2014. febr. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vadkorte81 ***** válasza:
Hat ez egyszeru...azert nem eszi meg a nedves kajat mert nem jokor adod neki.A titok csak annyi hogy mostantol szamitva 2 egesz napig ne etesd!!!Utanna hidd el hogy az egesz dobozt megeszi 0 ido alatt.Nekem volt egy fogadott kutyam ami csak felkockazott virslit evett elotte,de azt is csak kezbol...egy kis trening utan erdekes modon a szarazkenyeret is turta a foldrol ahogy kell.A lenyeg:Nem kell felteni az allatokat,faluhelyen a kutyaknak van ugy hogy csak 1x adnak 1 heten maradekot,es egeszsegesebbek mint barmelyikuk es a macskak is csak egeret fognak meg eppen neha kenyeret tejbe,vagy reggelimaradekot de egeszsegesebbek akarmelyik macskanal akit tapoznak.Tul kenyeztetik az emberek az allatokat,mert alabecsulik oket...Hidd el tudom mit irok,13 evet tanultam az allatokrol,meg 5 evet dolgoztam veluk.Ha jot akarsz neki akkor fozz kajat es hagyd a tapot,mert igy tudod pontosan hogy mit adsz,meg akar kaloriat is szamolhatsz:)
2014. febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!