Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy a macska...

Mit csináljak, hogy a macska ne pisilje le állandóan a fürdőszobaszőnyeget?

Figyelt kérdés
5 éves ivartalanított cicánk van. Mostanában szokott rá, hogy oda pisil. Már áztattam ecetes vízben, szódabikarbónásban, fehérítősben, de semmit sem érnek, ugyanúgy rápisil. Már vettem másikat is, azt is lepisilte... Máshova nem pisil a lakásban.
2014. febr. 17. 08:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tedd ki az ajtó elé ,es azt meg csukd be.
2014. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hahaha :)
2014. febr. 17. 09:34
 3/14 anonim ***** válasza:
Vedd el onnan a szőnyeget. És tedd mondjuk az alom tálca alá. Ha ez sem hat akkor már tudjuk ,hogy nem a szőnyeg a lényeg. Akkor el kellene vinni dokihoz ,mert ez utalhat vese vagy húgyuti problémára. Nem szokott nyávogni vévézés közben???
2014. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát most is az alomtálca mellett van. Gyakorlatilag többet van mosásban a szőnyeg, mint a helyén... Ha lerakom tisztán, néhány órán belül áztathatom megint, mert inkább odapisil, mint a tiszta alomba. Ezért idegesít már a dolog, mert valami csak kéne a kád elé, anélkül nagyon hideg a járólap. Viszont ha nincs ott semmi, akkor a kőre nem pisil... Nem értem :s Ha húgyúti problémája lenne, akkor gondolom máshova is pisilne, nem?
2014. febr. 17. 14:28
 5/14 A kérdező kommentje:
ja és nem nyávog közben.
2014. febr. 17. 14:29
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Én akkor is elvinném dokihoz vagy legalább kikérném a tanácsát. Sztem hivd fel és ,majd ad tanácsot.Végül is ő a szakember.
2014. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

MIkor kezdte? Új fajta almot kapott? Ideiglenesen nem lehet az almot áthelyezni, és kizárni a fürdőből?

Nálam egy időben mindenbe belepisiltek, ami doboznak tűnt. Lavorba, cipősdobozba, ruháskosárba stb... Nem volt más megoldás, mint megakadályozni őket benne. Aztán belátták, hogy csak az alom van, azóta csak abba járnak, már kint maradhat a lavor, bármi, nem pisilnek már bele.


Esetleg próbáltál már két almot? Hogy egyikbe kakáljon, másikba pisiljen?

2014. febr. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne engedd be a fürdőszobába, ha nem ott van az alom, akkor úgy sincs ott különösebb dolga. Hidd el, jól el lesz máshol is a házban.
2014. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

néhány hete kezdte. Ilyen almot úgy fél- egy éve használ, és egyébként rendszerint abba pisil, de ha lerakom a szőnyeget, vagy bármi mást, annak nem tud ellenállni..:) Végülis megoldható az alom áthelyezése is, de mivel kicsi a lakás, mindenképp a fürdő a legjobb (és az egyetlen épeszű) megoldás. Bár egy próbát megér, köszönöm :)


Ugyan nem vagyok orvos, de én elsősorban viselkedésbeli problémára gondolok, és nem egészségügyire, mert semmi más változást nem vettem észre rajta. De ha nem sikerül leszoktatni sehogy, akkor megkérdezem a dokit, köszi azt a választ is.

2014. febr. 17. 17:11
 10/14 anonim válasza:
Szórj örölt borsot a szőnyekre, attól prüszköl és nem megy majd a közelébe mi is így szoktuk csinálni csak nekünk a cipőket pisilte le :DD
2014. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!