Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rühös a cicáim füle! Milyen...

Rühös a cicáim füle! Milyen házi praktikát alkalmazzak, amivel el lehet mulasztani? Amit az állatkórházban kapni lehet, az elég drága!

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semilyet, gyógyszer kell rá vagy sosem múlik el.
2009. dec. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elviszed állatorvoshoz, vagy rühes leszel te magad is. Erre nincs házi praktika. A Neostomosan egyáltalán nem drága, olyan 350 ft körül lehet egy ampulla. Azt még ki lehet bírni.
2009. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj szépen el és vedd meg amit az orvos felírt.
2009. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom hogy semmilyen házi praktika nincsen rühösségre.Esetleg nincs másik állatpatika a közelben?
2009. dec. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Látogass el a www.juniorrezervatum.hu oldalra ott külön topik foglalkozik a külső és belső élősködők írtásával.
2009. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is múlt héten hoztam el egy mentett kiscicut és neki is rühes a füle. Az állatorvos felírt egy gyógyszert, aminek a neve: OTICAT. Patikában vagy állatpatikában lehet szerezni, egy ezres körül van. Napi kétszer 2-2 csepp mindkét fülébe, aztán kívülről maszírozva el kell dörzsölni. Két hétig kell alkalmazni, de az enyémnek már két nap után szinte teljesen rendbejött. Még csöpögtetjük, de már szép és nem fertőz.
2009. dec. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Házipraktikával sajnos nem múlik el! Stronghold spot a leghatásosabb!!!
2009. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Aki állatot tart, az vállalja az anyagi következményeket is. Ez van, szokd a szót: felelősség.
2009. dec. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem, tudom mi a felelősség, 20 éve vannak kedvenceim. De a jelenlegi anyagi helyzetem nem engedi meg az egy alkalomra elegendő 2.500, -Ft-os ampullát, szorozva hárommal. Nem kioktatást kértem, hanem tanácsot. Azért, hogy a másik két cicám ne kapja el.
2009. dec. 14. 10:00
 10/13 anonim ***** válasza:

Amit írtam (19:09), az OTICAT, az tényleg hatásos! Egyszer kell megvenni, és elég a kezelés végéig. Napi 2x2 csepp legalább két hétig, de már az első héttől nem fertőz. Nem olyan drága, és hatásos. Legalábbis nekünk bevált.


Sok sikert és gyógyulást a cicának!

Majd írd meg, hogy mi lett vele!

2009. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!