Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sima házi macska vagy fajtiszta?

Sima házi macska vagy fajtiszta?

Figyelt kérdés
Nektek melyik macska tetszik a legjobban a sima házi macska vagy a fajtiszta?
2009. dec. 18. 08:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nekem a fajtiszta.
2009. dec. 18. 09:14
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
????? A sima házi macska is fajtiszta... A "fajtiszta" annyit jelent, hogy csak macskavér van benne, a felmenői között nincs kutya, tengerimalac, óriáskígyó, stb.
2009. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor:Sima házi macska vagy fajtatiszta?
2009. dec. 18. 09:30
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja és akkor:Nekem a fajtatiszta tetszik a legjobban.
2009. dec. 18. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Ha kertes családi házban laksz akkor szerintem a "sima" is megteszi.

Ha meg "dominóban", akkor csak állandóan ilyen meg olyan meg amolyan dolgot kell adni neki, mert szorulása lesz, meg betegségek, függetlenül attól, hogy perzsa, vagy "sima", vagy egyéb.

2009. dec. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2009. dec. 18. 10:47
 7/12 anonim válasza:
100%
Nekem sima házi van, de nem adnám oda ezer fajtisztáért sem. Egy barátunknak van egy fajmacskája -egyidős az enyémmel- azzal állandóan járnia kell az orvoshoz, mert nem hajlandó enni, finnyáskodik. Régebben, mikor látták, hogy nem eszi azt amit vettek neki (alutasakos tonhalas és egyéb nyalánkságos) nekünk adták, hátha a miénk szereti. Neki nem kellett 2X könyörögni!:)
2009. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk a sima házit is azért szeretem.Mert ha nagyon a szívemhez nő akkor fontosabb egy fajtatisztánál is.
2009. dec. 18. 13:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a kettő aranyos! ÉN nem tudnék választani közöttük!!! 
2009. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyformán tetszenek. :)

Szerintem minden cica fajtól függetlenül ugyanannyira szerethető és aranyos lehet.

Én csak azért nem vennék soha fajcicát, mert sima keverékcicából rengeteg van menhelyeken, utcán, mostoha körülmények közt. Akkor már inkááb nekik teszem jobbá az életüket, és még pénzbe sem kerül. :) Most is házijaimvannak, és semmiért nemcserélném le őket. :)

2009. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!