Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudnátok ajánlani valamilyen...

Tudnátok ajánlani valamilyen szaftos tápot, amit minden macskusz szeret?

Figyelt kérdés
Mignon 6 hónapos, de csak szaglássza az ételt, nagyon ritkán eszik belőle 1-2 falatot, aztán otthagyja. Száraz kaját eszik rendesen. Lehet, hogy hagyni kéne és egyen csak szárazat? Már mindenféle kaját kipróbáltunk, még ha májat csináltunk külön Őnagyságának, abból is evett 1 harapást aztán távozott. Nagyon vékony szegénykém, mindenképp híznia kéne, szóval ha tudtok vmit légyszi segítsetek!
2014. ápr. 2. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Sheba - még én is imádom!
2014. ápr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! próbáltuk azt is :( a junior változatából evett kicsit, kb 2 bogyót, a felnőttre csak ránézett és inkább a szárazat ette :S
2014. ápr. 2. 21:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Te magad is megkóstoltad? Én igen, és nekem is bejött!Én csak olyan kutya és macskakaját adok az enyéimnek, amit én is megennék, max. nem imádom, de ha a legkisebb mértékű utálat van bennem iránta, akkor se a cicáim nem kapnak, se a kutyám nem kap belőle(shar-peiem van, kínai, extra érzékeny kutyafajta).A macskáim nem tudom, milyenek, örökség a szomszédomtól, aki meghalt, és macskaszaporítással foglalkozott, amikor meghalt, 40 cica volt. 30-at eladtam, maradt 10, azok járnak hozzám reggel-este, menetrendszerűen. Olyanok, mint az InterCity. Órát lehetne hozzájuk igazítani.
2014. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél jó minőségű száraztápot magas hústartalommal és nem kell kiegészítés hozzá,semmi gond nincs ha konzervet nem eszik nem létszükség a cicának inkább nasi/étkezés.

Acana,orijen,applaws,taste of wild,hills például ezekbe magas a hústartalom és minden létszükséges vitamin illetve ásványi anyagot tartalmaz ami kell a cicádnak.

2014. ápr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! utána fogok nézni, hogy hol kaphatók ezek!
2014. ápr. 2. 21:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Fressnapf állatáruházban szerintem biztos kapható!
2014. ápr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyáltalán nem gond ha csak szárazat eszik! Enyém meg inkább csak szaftosat enne! :) Esetleg próbálj egy kis csirkefarhátat és csirkeszívet főzni vegetás vízben! Az én cicám nagyon szereti, de a csontot ne add neki!!!, a husit meg a szívet vág apróra és egy kis lé is mehet neki! Enyém csak úgy cuppog meg csámcsog tőle/rajta! :D Imádja! :)
2014. ápr. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem fontos a konzerves, alutasakos étel, inkább ez csak kiegészítés, mivel közel 80% víz. Bár a cicák megőrülnek érte, gondolom azért, mert teli van nyomva ízfokozóval. Én is szoktam adni, meg is eszi egyből, a száraztáp pedig egész nap előtte van. Én inkább száraztápból veszek prémium minőséget és konzervből alacsony kategóriásat szoktam. Ha megengedheted magadnak próbáld ki az Animonda carny márkájú konzervet, ez jó minőségű, az én cicám szerette. A legjobb lenne, ha nyers húst is adnál neki: szív, zúza, nyak, szárny, comb, mell. A csontos húsokat ne főzd meg, elég ha leforrázod.
2014. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, nagyon sokat segítetek! :)
2014. ápr. 3. 12:34
 10/10 anonim ***** válasza:

Az én cicámnak hiába adok minőségibb tasakost, csak nyalogatja és dobhatom ki. A Félix Fantasticot viszont falja.

Persze, így szárazból ajánlott prémium minőségűt adni.

2014. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!