Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek mostanában fialt a...

Akinek mostanában fialt a cicája, hány cicus született és hányadik vemhessége a cicának?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Itt már mindenkinek ivartlanitva van a cicája(de komolyan). Nekem is.
2014. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ivartlanitást választottam ,mert elegem volt a gazdikeresésből és a rengeteg kiadásból a ksicicákra.
2014. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Soha nem volt vemhes cicám, az összeset max. 6 hónaposan ivartalaníttattam, mert a vemhesség évekkel rövidíti meg az életét és nagyon sok betegségnek van kitéve egy ivaros állat (emlődaganat, gennyes méhgyulladás, macskaaids, leukózis). Így akár 10 évvel is tovább fognak élni, mintha hagytam volna szaporodni őket. Szeretem a macskáimat, ezért fontosnak tartom, hogy vigyázzak az egészségükre.
2014. ápr. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyum macskája volt egyszer vemhes, utána ivartalanítás.

A hat kiskölyöknek iszonyú nehéz volt normális gazdát találni. Bár az átlag szaporító ilyenekkel nem törődik, jaj cukik, aztan csá, mehetnek a levesbe a cicák.

Undorító.

2014. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez volt az első vemhessége és 3 kiscica született.
2014. ápr. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. ápr. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!