Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam a "szülőágyá...

Hogyan szoktassam a "szülőágyába" a cicát, hogy majd oda elljen meg? Már óriási pocakja van, csináltam neki eldugott helyen dobozban puha helyet, de nem marad benne.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem, majd ő választ magának helyet, ahol biztonságban érzi a kicsinyeit.
2014. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha már majd elkezd fialni,és észreveszed, és akkor teszed az általad kijelölt helyre,ott megsimogatod...ott fog maradni

(nekem így volt/annó/...igaz igényelte,hogy vele is maradjak egy darabig...)

2014. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem itthon leszek pont akkor...
2014. ápr. 24. 15:18
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Az én cicám a kamrába ment ki, de nem hagyott békén, folyton bejött és szinte hívott ki maga mellé, amikor visszamentem a szobába tanulni, mindig megjelent és kihívott maga mellé.
2014. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
IVARTALANITASSÁTOK!!!
2014. ápr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Pár év múlva a kérdező a gyerek szekcióban fog kérdezősködni a nem kívánt terhesség problémáiról...

Miért is nem képesek az emberek logikusan, előre gondolva, az állat és saját érdekeiket nézve cselekedni?

2014. ápr. 25. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kösz a választ utolsó kettő.

Majd én azt tudom jól, hogy akarunk-e kismacskákat vagy sem.

Utolsó, te meg ne skatulyázz be, azt sem tudod milyen ember vagyok, és ne merészelj felelőtlennek titulálni, mert nem is ismersz.

Gusztustalan volt ez a komment.

2014. ápr. 25. 18:31
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, ez durva lesz.

Ember, nézz már körül néhány menhely honlapján. Szerinted mi lesz a kismacskáiddal? Tegyük fel, szül 6-ot a macskád. 7 db-ot akarsz tartani, aminek az ivartalanítása majdnem eléri a 100.000 ft-ot, vagy mindegyiket elleted és több száz macskát ölsz meg. Hogy hogyan ölsz meg te ennyi macskát? Ismétlem, nézz a menhelyeken körül. Hogy hány macska várja reménytelien, hogy végre kell valakinek, nézz körül a környezetedben, hány rosszindulatú ember csapkodja a falnak a macskákat a farkánál fogva, hányan gázolnak halálra macskákat, hány kóbor macska retteg a törzskönyvtelen, rosszul nevelt "pittbúúútól" a rugdosástól, hány hal éhen a bokor alatt, hányból lesz kutyaeledel, hány macska fekszik a műtőasztalon, mert poénból levágták a farkát, a lábát, kiszúrták a szemét, stb.?

Miért, mondd miért kell szaporítani, ha amúgy is annyi macska (és kutya) van, hogy több a gazdira váró állatok száma lassan, mint az embereké?

2014. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Rendben vegyük sorba

EMBER. na idefigyelj.

Engem te ne oktass ki a macskatartásról és semmi másról sem.

Egyszerű vidéki nő vagyok, egy tanyán lakom, arról sincs fogalmam hogy macskamenhely létezik, nem is érdekel.

Ezt a macskát befogadtam, mert idekóborolt, és már akkor is vemhes volt, valószínű nem dobom ki az útra !!!!


Gondolkozzál már mielőtt ismeretlenül írkálsz mindenfélét amiről fogalmad nincsen. (itt az életemre gondolok)

2014. ápr. 25. 23:07
 10/12 A kérdező kommentje:

Ja, és szerintem mi lesz a kismacskáimmal? - kérdésedre a válasz:

Egyikük megy anyósomhoz egerészni a kamrába, udvarra, ahogy ezt falun és tanyán szokás.

A másik kettő (mert 3 született) itt marad velünk, és ellesznek ezen a nagy udvaron és házban, ahogy eddig is elvolt az anyamacska.

Meg az öregmacskánk ami sajnos már öregségében elpusztult.

Ennyi a történet.

2014. ápr. 25. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!