Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet az oka, hogy szó...

Kalem10 kérdése:

Mi lehet az oka, hogy szó szerint habzik a macska szája? De csak evés után és csak a nedves táp hatására. Nem agresszív, nem kancsal, szóval nem veszettség az biztos. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 27. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás valamelyik összetevőjére. Próbáld meg mással etetni és figyeld. De egy állatorvost azért megkérdeznék a helyedben.
2014. ápr. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A miénkel is ez volt. Nem alergia volt a baj hanem az ,hogy túl gyorsan és mohón evett.
2014. ápr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg az is lehet a baj hogy most vettünk neki bolha és kullancs riasztó szert, amit rá kell fújni a szőrére, és azóta csinálja mióta befújtuk először.
2014. ápr. 28. 05:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát ezt nem írtad a kérdésben.....

A macskák sokszor nyalogatják magukat, fürdenek. Egész biztos vagyok benne hogy a vegyszer miatt habzott a szája.

Esetleg cseppet kellene rátenni, azt nem tudja lenyalogatni.


Amúgy egyszer amikor bevittünk a dokihoz egy utcán élő macskát, mert tele volt kullancsal meg bolhával, őt is lefújtaa doki ilyen szerrel, és sokáig habzott a szája.

2014. ápr. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen valóban kifelejtettem, de már egyre kevésbé habzik. úgyhogy minden oké lesz vele az a ..... meg kidobom és kap egy nyakörvet.
2014. ápr. 29. 08:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kijárós vagy kinti cica én a helyedbe n nem tennék rá semmilyen nyakörvet. Bárhová felakadhat a nyakörvnél fogva, és meghal. De te tudod.
2014. ápr. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!