Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaháló erkélyre szerelések...

Macskaháló erkélyre szerelésekor kb. hány darab lyukat kell fúrni, gondolom, oldalra kell, és a felső részre is?

Figyelt kérdés
Kell hozzá merevítőrúd, és feszítőszerkentyű külön, vagy a háló csomagja tartalmazza (az erkély kb.2,5 m magas, és 4 méter széles)? Egyedül lehet hagyni utána a cicát az erkélyen, akkor is, ha elmegyek otthonról?

2014. ápr. 28. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Magán a csomagoláson azt mutatja az ábra, hogy átfűzögeted a hálón, és egy rúdra tekergeted. Kötögető madzagot adnak hozzá. Ezt a rudat kell rögzíteni.

Igen, tuti kell felülre is, meg oldalra is fúrni lyukakat. Hogy mennyit... azt felszereléskor látod. Saccra én úgy 20 cm-enként tuti fúrnék lyukakat.

Én nem merném kint hagyni a cicmat felügyelet nélkül. Akkor sem, ha otthon lennék. Fél szemem mindig rajta tartanám. Én nagyon nem hiszek ebben a hálóban, de nekem is ilyet kell majd vennem. Fressnapfban venni is lehet vagy neten rendelni is szerintem.

2014. ápr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hinni a hálóban, remek találmány. Van, aki így simán egyedül meri hagyni a cicát, én viszont csak akkor, ha otthon vagyok.

Hogy hogyan kell rögzíteni, az erkély szerkezetétől függ.

2014. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Maxitabi ***** válasza:

Nálam nincs egyáltalán feszítő szerkentyű-csak egy madzag van átfűzve.. Amúgy a trixis van, 7.20m erkélyre,a szélei le vannak kerekítve (nem szó szerint,hanem trapéz formájú), és én a plafonba fúrtam,van hozzá minden a csomagban, csak betonhoz való spéci fúró kellett nekünk.. Elég félelmetes volt a hetediken a szélén fúrni a létráról... alul a korláthoz rögzítettem belülről,oldal nem túl jó-attól függ,milyen a fal.

De csak akkor mehetnek ki,ha itthon vagyok, jött már be a háló 2 cm rácsán cinke,fecske-szerencsére megmentettem őket, de a maine coonom valahogy ki tudott menni (kiszuszkolta magát) és a szomszéd erkélykorlátjáról (7.!!!) kellett visszacsalogatni és elkapni - a háló alatt - 20 évet öregedtem.

Azt ajánlom, egy kicsit befelé dőljön a háló,vagyis felfelé beljebb legyen, így állítólag nem másznak fel rá!!

2014. ápr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!