Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskánk megfialt és a...

A macskánk megfialt és a kiscicákkal nem foglalkozik velük. KB. Egy és fél hetesek és nem kapják be a fecskendőt. Mit kéne csinálnunk?

Figyelt kérdés
Nem akarjuk, hogy meg hajanak:(

2014. máj. 20. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Sokan fel fognak háborodni. Nálunk is volt ilyen. Amikor jött az anyamacska enni, evés után elkaptam, oldalára fektettem erőszakkal és odatettem a kiscicákat. VÉGIG OTT VOLTAM, MÍG SZOPTAK. Ha az anyamacska el akart slisszolni, kapott egyet-kettőt, míg meg nem értette, mese nincs, szoptatás van!!! Ha enni akart, utána szoptatnia kellett! Nem én szültem a kiscicákat.... DE VÉGIG OTT KELL LENNI, felügyelni, hogy el ne slisszoljon.
2014. máj. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Én is hasonlóan jártam el, mint az első, azt leszámítva, hogy én nem ütöttem meg a macskát, hanem bezártam a kölykeivel egy időre. Egy idő után megértette, hogy szoptatnia kell, és nem próbált elmenekülni a felelőssége alól.
2014. máj. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben. De van egy kis probléma mindig. Az anya macska már 2 napja nem jön haza. A legutóbb is megfialt a macskánk de az holtan jött világra. Szóval még így se tudjuk mert inni nagyon nehezen próbálkoznak oda kell nyomni a fejüket. A fecskendőt nehezen kapják be. Remélem valahogy sikerül megoldani.
2014. máj. 20. 17:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Azonnal keresni kell egy szoptatós anyamacskát, hirdetni kell!
2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Esetleg Noé Állatotthon, Rex Kutyaotthon macskaszekció segítségét kell kérni. AZONNAL!
2014. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem veszitek észre, hogy ez ugyanaz a személy, aki napi rendszerességgel ír ki hasonló kérdéseket? Na és ki is játszotta a "mamacica eltűnt" kártyát.

Még a szmájlit is odabiggyesztette, ahogyan szokta.

2014. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Először is nem ha kell képet is küldök ha már itt vagyunk eddig 3 kérdést tettem föl egyiket ápr 23. án. És én ilyennel nem viccelnék. És köszönöm a segítséget most tudok nekik fecskendővel adni tejet. Ja és rakok fel képet. Csak, hogy minden tuti legyen.
2014. máj. 20. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Remélem nem tehéntejet adsz nekik, mert a macska laktózérzékeny és fosni fognak tőle. Vegyél macskatejet pl tescoban és drogériákban is láttam már 2 deci dobozokban. Esetleg szerezz kecsketejet.
2014. máj. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Má,r régi kérdés volt, de én végigcsináltam 1 napos cicáktól, 3 hónapos korukig.Önkéntes voltam USA-ban volt 5 testvér cicusaz első napokban egy mü müanyag kis csövet tettek le nekik, nem én, hanem a mentős hölgy, aztán azon keresztül a gyomrocskájukba nyomták ez a része nagyon veszélyes volt. Utána én fecskendővel, vagy szencseppentővel,de nagyon pici cicatejet kaptak, nagyon keveset nehogy sok menjen le és a tüdejébe ne menjen, az veszélyes.Hogy mennyit kell inniuk, azt a cicatejre rá van irva, aztán már lehet 2 óránként cumisüveggel, amihez 3 méretű cumit adnak.Éjjel is kell etetni, nem tudsz aludni se,elkésziteni a tejecskét, hogy langyos legyen. Ha cicus többször megáll szopizásban, picit várni, lenyeli aztán már rakja a pofiját. Aszája sarkába kell mindig dugni etetésnél. Ha jóllakott, teljesen elfordul, hogy nem kell több.Utána lehet végbél simizés, pisi, kaki,majd megy alukálni.
2023. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok. Nagyon szerencsés voltam, mert ez egy kiscica menhely volt, terhes mamucik, szülés nálunk, és felnevelni a szőrmókokat.Minden nap le kell mérni a sulyukat, igy tudod, ha 2 napig nem gyarapodnak, akkor esetleg mami nem jó tejelő.Vagy kiscica beteg.akkor a tejet pótolni kell egy kicsit, voltak picikék mama nélkül, ott is etetés,ált. egy hét alatt dupla sulyuk lesz!Sirtunk is, mert volt kis alulfejlett baba, de nagyon kevés halt meg. Mi 3 hónaposig neveltünk, 1 kg sulynál ivartalanitottak, és mentek örökbe fogadásra. Szép nagy cicók lettek,most is szoktam őket nézegetni,de mind benti cicák, csak ugy adják, kisgyerek mellé nem adnak.
2023. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!