Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem esznek a kicsik?

Miért nem esznek a kicsik?

Figyelt kérdés
Vasárnap múltak 4 hetesek. Egy eszik 3 nem.

2014. jún. 3. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendesen van teje az anyamacskának, próbálja etetni őket? Vagy már szilárd ennivalóval próbálkozol? Csak mert ennyi infóból elég nehéz erre a kérdésre válaszolni
2014. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van teje az anyának. Rendes kajával próbálkozunk.
2014. jún. 3. 13:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Cumiztatja őket rendesen, csak ilyenkor már el kéne kezdeniük szilárdat is enni.
2014. jún. 3. 13:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én cicám 5 hetesen kezdett el vízben puhított száraz tápot meg konzervet enni, addig csak anyatejezett, és semmi baja nem lett tőle. Lassan 10 hetes, és már mindent megeszik, úgyhogy szerintem nem kell aggódni, csak próbálkozni, és pár nap alatt valószínűleg rászoknak majd.
2014. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi ugy szoktuk hogy 4 hetesen tejet adunk nekik 6 hetes korukban meg ilyen tasakos hust :-)
2014. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem probléma ha ciciznek rendesen. Nálam is egy kezdett el rendesen enni 4 hetesen, a másik 5 hetesen a harmadik még most 6 hetesen is csak épp hogy bele nyalogat a kajába, de nála még a cici a fő táplálék.

A lényeg hogy nöekedjenek, hízzanak. Én időnként 2-3 naponta megmérem őket, így tudom hogy nincs hiányuk mert híznak.

2014. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!