Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mibe adjak vizet a macskának...

Mibe adjak vizet a macskának ha direkt kiönti?

Figyelt kérdés
Pár napja mániája, hogy addig piszkálja az edényt amíg ki nem borul, vagy ha nehezebb edénybe rakom akkor a lábával nyúl bele a vízbe és aztán úgy kaparja ki a vizet. Nem tudom miért csinálja ezt... van másik két macskám is, most meg soha nincs vizük mikor kéne, na meg minden vízben úszik már lassan.
2014. jún. 11. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kis vadedénybe/tálba (nem alumínium). Vagy egy nagyobb lábasba, amiből még te is tudnál úgy inni, mint a macska, mert szinte beleférne a fejed, mert ha azt megtöltöd, akkor biztosan nem borítja fel és a tetejéről szépen tud inni is.

Nem szabad hagyni, hogy már csak kevés víz maradjon benne, mert akkor lehet azt is kiborítja, minden nap töltsd újra.

Ha ez nem megoldható, akkor lehet már nekik kapni mindenféle adagolós itatót, de esetleg egy tiszta, nagyobb követ is beletehetsz a táljukba nehezéknek, amíg nem sikerül találni egy jobb napokat látott vasedényt,lábast.

2014. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
73%

Bírom a macskád.. :D


Talán... egy nagyobb lapos tálba adj neki, amit nem tud kiburítani.. Amúgy nem tudom... Vagy betonozd le.

2014. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Árulnak olyan etető-itató edényt fémből, amit nem lehet felborítani. A formája kicsit a bilire emlékeztet.
2014. jún. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem több cicám van, és olyan tálba adom a vizet amelybe 2 L is belefér. Nem tudják felborítani, se a lábukkal "kiszedni" a vizet, mert annyi van benne, hogy képtelenség. Bár a lábukat néha belemártják, a teletöltött tálat esélyük se lenne teljesen kiüríteni. Szóval minnél nagyobb tál, és töltsd tele vízzel!
2014. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Medvi ***** válasza:
75%
Nekünk is volt egy ilyen vizezős cicánk, sajnos már nem él. Akkoriban a sarokba állítottam a vizesedényt, és egy nagy téglát tettem mellé, amivel a falhoz szorítottam, így nem tudta annyira kilocsolni és felborítani se.
2014. jún. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Tök jó fej a cicád! Az miénk meg azt csinálja, hogy úsztatja az egerét. Van ilyen szőrös, plüss egere, beledobja, az a mániája, hogy megúsztatja aztán kiveszi. Olyan lököttek:)))
2014. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!