Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ma lett ivartalanítva a...

Ma lett ivartalanítva a kinti-benti cicám, de nem bírok vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki akar menni az udvarra, de félek, hogy felszakad a varrat, vagy történik valami. Ráadásul bele se megy az alomba. Nemtudom mit csináljak. :s

2014. jún. 11. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Engedd ki, semmi baja nem lesz. Majd visszajön.
2014. jún. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos elég szabályozhatatlanok ilyenkor, én sem tudtam megakadályozni, hogy az enyém ugrabugráljon, szét is nyílt kicsit a seb, de nem lett komoly baja. Tűrni kell sajnos a nyávogását és a duzzogást, míg jobban lesz és kimehet.
2014. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nyávog szerencsére, csak a szívem szakad meg ahogy szomorúan ül az ajtóban. Nem merem kiengedni, főleg éjszakára..
2014. jún. 11. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én sem éjszakára gondoltam kiengedni, csak amíg elvégzi a dolgát. Ha korábban nem volt alomra szoktatva, nem valószínű, hogy azonnal rámegy.
2014. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bruce_Wayne válasza:
szerintem se engedd ki még friss a varrás. Sajnos tűrni kell a kelletlenséget neked és neki is.
2014. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Voltam vele kint többször is, elvittem a hátsó kertbe, mert általában ott végzi a dolgát. Egyből a bokrok közé akart beszaladni.

A szomszédban a fiú macskák udvarolnak, nyávognak, lehet, hogy ez zavarja a cicát, ez izgatja nagyon.

2014. jún. 11. 21:22
 7/8 Medvi ***** válasza:
Ágyazz meg neki az ajtóban had szomorkodjon ott kényelmesen, inkább mint hogy valami baja essen reggelre. Reggel már nyugodtan kiengedheted.
2014. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A szobámban a kis párnáján most nyugodtan alszik, remélem reggelig ki is bírja.


Egyébként köszönöm mindenkinek a tanácsokat és a segítséget! :)

2014. jún. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!