Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Amikor a cicáim ölelkeznek,...

Amikor a cicáim ölelkeznek, és puszilkodnak, akkor mit éreznek egymás iránt? Szeretetet, vagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Lány és fiú, ivartalanítottak.
2010. jan. 3. 01:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
A macskák állatok, így nem lesznek sem szerelmesek, sem féltékenyek, sem ilyesmik. Biztos kedvelik egymást és játszanak.
2010. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha azt gondolod, hogy az állatok nem lehetnek féltékenyek, akkor valószínű, hogy neked még nem volt, soha, semmilyen állatod. Kutyád, vagy macskád, biztos, hogy nem.
2010. jan. 3. 02:00
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
3 kutyám, 1 macskám, számtalan nyulunk, csirkénk, galambunk van és pár kacsak meg liba is. Kedvenc állatom a kutya, a farkas, és a macska. Biológia tagozatra járntam és kinológusnak készülök. És mivel szeretem az állatokat, azért az teszem ami nekik a legjobb! A legjobb pedig az ha őket annak kezeljük amik! Kutyák, vagy macskák vagy más állatok. Nem pedig emberként! Sokkal többre tartom az állataim mint egyes (sok) embereket, de attól még tiszában vagyok hogy mire képesek. Állítom hogy sokkal okosabbak mint néhány ember, és tudnak szeretni, sokkal jobban mint az emberek, de nem képesek féltékenységre, irigységre és hasonló dolgokra, tán ezért is jobbak mint az emberek. Csak az emberek kivetítik rá a tulajdonságaikat. Az amit pl a kutyáknál féltékenységnek hívnak az legtöbbször valójában probléma a rangsorban.
2010. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Előző vagyok. De egy biztos ha féltékenységet nem is hiszed el, hoyg az állatok nem lesznek szerelmesek. Náluk az utódnemzés ösztönből adódik, még csak élvezetüket sem lelik benne (lásd pl a macskának tüskés a nemi szerve ami beleakad a másikba- nem az élvezettől nyervognak). Nem lesznek sem szerelmesek, sem pedig örömüket nem lelik az utódokban. És nem szerelem nyársasltatja fel őket a kerítésre amikor a másik után koslatnak, vagy veretik meg magukat, csakis az ösztön miatt. És a hormonok is szerepet játszanak ebben, amiknek ugye egy részét az ivartalanításkor eltávolított dolgok termelték...

Szerintem úgy is lehet imádni az állatokat ha nem ringatjuk magunkat hamis ábrándokban.

2010. jan. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem féltékenyek igenis lehetnek. A kutyám pl. amikor a macskákkal foglalkozom nyüszít és ha őt nem simogatom meg nekimegy a cicáknak, pedig egyébként szeretik egymást együtt is alszanak. Vigyázni kell, mert elég nagy kutyus a cica nyaka pedig kicsi és sokszor elkezdi harapdálni...


Szerintem sem lesznek a cicák szerelmesek, de szerethetik egymást. Szeretnek összebújni mert akkor mindketten jól érzik magukat, ennyi.

Ez amilyen kölcsönös örömszerzés.


Amúgy szerintem nekik is vannak érzéseik csak ők nem tudnak róluk beszélni... ha azt vesszük sokminden az embereknél is a hormonok miatt van. Legalábbis néha én is meghazudtolom, hogy ember vagyok és gyakorlatilag az ösztönök vezérelnek, a hormonok irányítanak... vannak ilyen pillanataim :D

2010. jan. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen a kutyád valószínűleg azért ilyen mert nincs rendben a rangsor, tudja hogy azt csinálod amit ő akar mert félted a macskát, mikor inkább a kutyát kéne megnevelni.
2010. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Játszanak. (Szerintem ne nézz egy darabig Disney filmeket, attól lehetnek ilyen gondolataid)
2010. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsónak csak annyit, már rég nem nézek Disney filmeket. Nem írom meg, hogy hány éves vagyok, mert akkor sorra kapnám az olyan kérdéseket, hogy ennyi idősen, hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni,de szerintem ez nem hülyeség, ezért írtam ki.

2010. jan. 3. 15:00
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a kérdés , és szerintem lehetnek féltékenyek és tényleg szerethetik egymást. . . én így gondolom
2010. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Annak a válaszolónak aki szerint ilyen az állatoknál nincs és ez csak ösztön és ő tanulta és stb. nem vitázom, nem is írok többet csak annyit szeretnék mondani, hogy szerintem ha te így szemléled a világot sok szép dologról maradsz le... és szerintem nálunk a kutyámmal abszolút rendben van a rangsor. Lehet, hogy nem egy gép és nem engedelmeskedik nekem feltétel nélkül, de én direkt úgy neveltem mindig, hogy legyen saját személyisége és egyenlő félként kezelem, nem pedig állatként és hogy engem szolgáljon. Alkalmazkodunk egymáshoz, már több, mint 10 éve. Ha szerinted ez nem megfelelő akkor ez van, én sem értek egyet a te válaszaiddal. A nagyrészével.


Na boldog új évet mindenkinek, nem kívánok többet hozzáfűzni.


Kérdező, szerintem gondolj arra amitől te jobban érzed magad. Ha szeretik egymást a cicák akkor jó, ha meg nem akkor nem. Úgysem tudunk rajta változtatni, és valószínűleg sosem fogjuk megtudni biztosra. De szerintem sokkal jobb azt hinni, hogy szeretik egymást és puszilkodnak :)) mintha csak átnéznél felettük, hogy ez szokásos viselkedés és kész.

2010. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!