Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám olyan mintha dinka...

A macskám olyan mintha dinka lenne, állandóan rohangál mint a mérgezett egér. :-) Mindig van valami a szájába és azzal rohangál a lakásban és közben fura hangokat ad ki. :-) A ti macskátok is ilyen kis dinka?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen! Nem normális sztem! Biztos van valami agybaja! Állandóan kurjongat, ugrál, nyávog, nyivákol...stb. Kibírhatatlan, de szeretem!
2010. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igeeeeeen!És sokszor jön utánam mint a pincsikutya és csóválja a farkát és ezekért a tulajdonságokért néha ölebnek hívom :)
2010. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Biztosan még fiatal. Majd kinövi idővel.
2010. jan. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

második vagyok

az én cicám 8 éves és ivartalanított akkor az még fiatalnak számít és kinövi?? :))))

2010. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
igen, az enyém lassan 14 éves lesz, de még mindig előfordul nála :)
2010. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem ismerhetem mindenki macskáját... csak én hülye a magam példájából indultam ki.
2010. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én cicám három és fél éves, ivartalanított fiúcska. Már ő sem fogja kinőni.
2010. jan. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy ezeket csinálja. Ha van valami a szájában lehet elfogott valami kisállatot (egeret madarat ilyesmit) és annak örül ennyire. De az is lehet hogy csak egy játék-nak örül így. :) minden esetre nem probléma!
2010. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem is azért írtam mert ez nekem probléma csak kíváncsi vagyok,hogy minden macska ilyen kis dinka-e!:-)Az enyém még csak hét hónapos! Most például egy kék szívoszállal rohangál a lakásban .Olyan cuki..:-) Mikor előszőr megláttam nála a szívószálat azt hittem azzal akarja inni a tálkájából a vizet!:-D
2010. jan. 3. 10:58
 10/10 anonim válasza:

az enyém még a falon meg az ablakon is felakar msázni : DDDD

meg felmászik a szekrény tetére azt nemtud lejönni : DD

most ittvan és "kergeti" az ujjaimat a billenytűzeten :DDD

2010. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!