Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktatok bujócskázni a...

Szoktatok bujócskázni a cicáitokkal? :-)

Figyelt kérdés
Az én cicám imád bujócskázni! Alig várja,hogy megkeressem amikor elbújik és amikor megtaláltam mindig rám ugrik.Olyan édes.:-)
2010. jan. 3. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én macskám öreg. Nincs meg az egyik szeme. 2 kutyával él együtt az egyik pedig mindig játszani akar amitől teljesen kivan. Unja az életét hiszen már mindent megtett amit egy macskának kell. Lassan már az embereket is utálja.. Szóval nem.. nem igazán.
2010. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán..inkább csak úgy elbújik, és amikor nem számítok rá, előugrik.
2010. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is imád bújócskázni.


Még ha épp lustít is, de én ránézek egy másik szobából, néha ki-kilesek, aztán elbújok, akkor már tudom hogy lapít, közelebb kúszik, aztán egyszer csak rám veti magát :)

2010. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A mi egyik cicánk szereti.Meglát elkezd dorombolni,majd elrohan,elbújik,de úgy dorombol,hogy tudom hol van :) Aztán elkapom és jól megszeretgetem. Imádja :)

A másik meg simán bebújik egy bútor mögé és rámtámad :)

2010. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
engem meg szeretgettek
2010. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!