Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talált cica Hódmezővásárhely?

Talált cica Hódmezővásárhely?

Figyelt kérdés

Találtunk egy cicát Hódmezővásárhelyen, a nagyállomásnál. sajnos mi nem tudjuk befogadni, egyenlőre az állomáson maradhat, de ez sem végső megoldás neki. Kapott enni, hízeleg, játszik, tiszta. Múlt nyári-őszi cica lehet.

Ha valaki szeretne egy cicát befognadni kérem jelentkezzen, az állomáson megtalálja a kiscicát.

Rögtön töltök fel róla képet is, hátha valaki felismeri elveszett cicáját. Kérlek terjesszétek, nagyon hideg van kint szegényre.

Hívtuk az állatmenhelyet, de nem tudják fogadni a cicát, mert tele vannak kutyával.


2010. jan. 5. 22:54
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 22:56
 2/7 A kérdező kommentje:
2010. jan. 5. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, biztos h nem az állomás melletti portáról megy ki mondjuk kaját kunyerálni?
2010. jan. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen

itt lakunk mellette, a környékbeli cicákat "látásból ismerem" napok óta itt ólálkodott, reggel óta nagyon sírt azzal az elcsukló kis segélykérő nyávogással

úgy sajnálom szegényt

2010. jan. 6. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább tavaszi cica, már elég nagy. De ez nem biztos. De nem mostanában született aztuti. Esetleg plakátold ki a környéket, az is lehet hogy valaki keresi és nem kidobták. illetve ird ki hogy örökbe is fogadható.
2010. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagy cica ez már. Az én legkisebb cicáim 2009 áprilisában születtek, és kb pont ekkorák-kisebbek.

[nem hódmezővásárhelyi vagyok, sajnos nem tudok segíteni :S]

2010. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
raktam ki plakátokat, még aznap este.
2010. jan. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!