Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Becsukjam a cicát?

Becsukjam a cicát?

Figyelt kérdés
1,5 hete van egy kiscicám. Elutazom vele, az új helyen meddig ne engedjem ki? Pórázt is vettem Neki, azzal kiengedhetem, vagy inkább ne? (kinti-benti cica lesz itthon, még eddig itt sem engedtem ki...)Köszi!

2014. júl. 7. 13:08
 1/5 anonim válasza:
Szerintem addig amíg nem vagy otthon add le egy megbízható barátodnak. amugy nyugodtan kiengedheted a kertbe, mert amzgy se menne messzire és úgy is visszatalalna hozzád
2014. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de mindenképp vinni akarom magunkkal,mert rendszeresen hazautazunk szüleimhez látogatóba és szeretném,ha megszokná az utazást, meg ott is a helyet...
2014. júl. 7. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Az új otthonában előbb szokja meg a lakást, 1-2 hétig, aztán felügyelet mellett kimehet.

Ajtó mindig maradjon nyitva, hogy veszély esetén be tudjon szaladni, mert a lakás lesz számára a biztonságos pont.

A macskák az új helyet nehezen szokják meg, de azután ragaszkodnak hozzá, ezért nem ajánlott rövid távú utazásokra elvinni.

2014. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne engedd ki ott sem, felügyelettel is elszaladhat. Ha mindenhol bekerített az udvar, akkor is mindig figyeld, hogy merre van. Pici cica még nem nagyon szökik, de tudnak butuskák lenni.
2014. júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Anyukáméknál mindenképpen csak pórázon engedem ki...Most majd 2 hétre megyünk, de utána gyakran, mondjuk havi egyszer csak hétvégére szoktunk... Mindenképp vinni akarom a cicát, nem akarom itthon hagyni...Van rá azért esély, hogy megszokja az utazást?
2014. júl. 8. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!