Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pár napja egy ilyen duzzanatot...

Pár napja egy ilyen duzzanatot fedeztem fel a cicámon (12 éves nőstény cica). Mi baja a cicámnak?

Figyelt kérdés

Mostanában néha zaklatta őt a másik cicám, bele-beleharapott, nem tudom miért, először azt hittem amiatt van (bár akkor még nem volt ilyen csúnya). Mostam kamillával és kentem körömvirággal,1-2 napig talán kezdett javulni, de tegnap megint ilyen csúnya lett. Egy másik duzzanat is van lejjebb egy másik mellbimbónál, de az nem lila, mint ez. Élőben még csúnyább mint képen.


Csatoltam képet...


[link]


[link]


2014. aug. 6. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi ez, de vidd el sürgősen állatorvoshoz.Biztosabb.
2014. aug. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akár emlődaganat is lehet, bár h két cicinél is megjelent, akkor szerintem esélyesebb egy miriggyulladás, amit doki antibiotikummal el tud tüntetni. Ha a másik is a cicinél van, akkor szerintem biztosan ahhoz köthető. Csúnya, de az ilyeneket a kinézetükhöz képest könnyen és egész barátságos áron lehet kezeltetni, mindenképp nézesd meg dokival szerintem.
2014. aug. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tályog. Ha az orvos megnyitja, hamar gyógyul. Macskaharapásból gyakran lesz ilyen. Fáj nekik, ameddig feszíti a szöveteket. Vidd el dokihoz, lerendezi gyorsan, ha nem daganat.
2014. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Emlődaganat volt, azóta műtve is volt, de kijött még egy, azt is nemrég megműttettük. Az első daganat nem jött vissza azóta, a második is gyógyulgat, remélem minden rendben lesz a továbbiakban. Végig ott voltam a műtét alatt, talán jobb volt így a cicámnak is... Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 19. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!