Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen cica a kék perzsa...

Milyen cica a kék perzsa macska? Van valakinek tapasztalata a fajtával?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak hallottam róla mert az egyik orosz vendégünk tenyészti és kb. 200000 ft.
2010. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát elég ritka, de nagyon szép. Manapság nem igazán látni, legalábbis úgy tudom.

Írd be a Google-ba, és sok szép képet kidob. Könyv:

[link]

Hát jellemre olyan mint a többi perzsa.

Amúgy létezik cirmos perzsa is, ő is szürke.

2010. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én kaptam ilyen sziszust :) [link] itt alszik az ölemben. tényleg olyan mint akármelyik perzsa elvárja h az legyen amit ő akar, nem igazán szereti ha ölbe veszik, viszont ha gyengédségre vágyik akkor mindig a mellkasomon köt ki :):)
2010. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amit erről el tudok mondani, igényli a törődést, jobban, mint a közönséges házimacska. Na jó, ez így hülyén hangzott. Eddig csak falusi vegyes macskáink voltak, de nem rég óta, egy kék perzsa is van. Mielőtt hozzánk került, lakásban lakott, ahol borzasztóan elkényesztették. Felugrik az asztalra, lop a konyhapultról, csak folyó vízből akar inni, kuncsorog és borzasztó hangon nyávog, ha nem engedjük be. Mivel kicsi korától egymaga volt a Macska, nagyon nehezen alkalmazkodik a régebbi macskánkhoz. Játékos, képes egy ásványvizes kupakkal is eljátszani. Elviseli, ha ölbevesszük, bár nem nagyon szereti. Nagyon okos. Hamar rájött, hogy tudja kinyitni a szúnyoghálós ajtót, hogy az ablakon is be tud jönni. Fura gusztusa van, imádja a nyers krumplit.


Ez persze nem a fajta jellemzője, csak konkrétan a mi kék perzsánké.

2010. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!