Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a leghatékonyabb tisztítósz...

Mi a leghatékonyabb tisztítószer a macskahugy ellen?

Figyelt kérdés
szomszéd 30 macskája wcnek használja a házunk falát lábtörlőt stb senki nem tesz semmit ellene pedig 2 tarthatna csak, de legalább vhogy meg akarom szüntetni hogy oda jájanak ötletek?
2010. jan. 13. 10:48
 1/5 anonim válasza:
Szia! Ültess a fal mellé csombormentát. Ettől az összes macska elkerüli a kérdéses helyet, mert riasztja őket a növény illata.
2010. jan. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! A citrom olajat sem szeretik állítólag. Lényeg az, hogy ne olyan tisztítószert használj, ha lemosod a falat (stb.) ami szalmiákalapú, mint pl. domestos, mert az nagyon hasonlít a macskahugy szagra, és ezek a macskák azért fröcskölnek, mert nincsenek kiherélve, megjelölik a területüket, így annak a szaga még vonzaná is őket, "na hát ez az én területem ki más hugyozott ide" alapon.
2010. jan. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Én beszereznék egy shotgunt.
2010. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Hívd ki a tisztiorvosi szolgálatot.
2010. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ágoston Terézia válasza:
Kedves 2010-ben kérdező! 2017-ben akadtam a kérdésre, ezért válaszolok most. Az utolsó hozzászóló a tisztiorvosi szolgálatot javasolja. A köznyelv egyszerűen ÁNTSZ-nek hívja az Állami Tisztiorvosi és Népegészségügyi Szolgálatot. Jó ideje nincs hatósági jogköre, ez annyit (is) jelent, hogy hatóságként nem mehet be akárhová, előzőleg értesítenie kell a panaszoltat. Így aztán minden vizsgálata teljesen eredménytelen a magyar emberek találékonysága következtében. Fentiek szerint: mindent tegyünk meg Önmagunkért, mert senki más nem tesz semmit érte.
2017. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!