Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek kinti-benti a cicája,...

Akinek kinti-benti a cicája, hogy akadályozza meg, hogy mindenféle koszt behozzon a macska?

Figyelt kérdés
Egyenlőre benti a cica, de nagyon próbál szökni állandóan. Vidéken vagyunk, mellékutcában, lány cica, igazából mehetne kintre is, csak nem szeretném, hogy mindenféle koszt behordjon.
2014. szept. 5. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Takaritunk.
2014. szept. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ha ivartalanítva lenne akkor simán el lenne bent is. De ha többször ki engeded utána már nem lehet bent tartani mert akkor nagyon ki akar menni. Vagy próbálj vele játszani lekötni hogy ne akarjon ki menni. Az ellen pedig hogy ne hordjon be semmit nem tudom hogy van rá módszer.Mert a mi macskánk ugyanúgy behozza a falevelet. Én sajnálom hogy kinti bent cica mert így bármi történhet vele. Kettő macskám van mind a ketten ivartalanítva vannak. Az egyik nagy szeretettel hozza be az egeret amit fogott. De ha rá szólsz hogy vigye ki előbb utóbb megtanulja hogy ne hozzon be semmit.Mondjuk ami engem bosszant nagyon az az hogy télen vagy ha eső esett ki megy és amikor bejön szép sáros lesz minden.
2014. szept. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször, amikor bejön átkefélem egy sűrűfogú kefével, van amikor egy kissé nedves ronggyal át is törlöm, mert nálunk kint kutya is van és sokszor, amikor játsszanak összenyálazza a macsekot. Esős, havas időben, már az ajtóban megtörlöm a lábát és nem lesz tőle minden tiszta víz és sár.
2014. szept. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!