Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok nagy macskákat...

Niginhoo kérdése:

Hol tudok nagy macskákat simogatni?

Figyelt kérdés
(főleg tigris és leopárd)
2010. jan. 20. 20:26
 1/8 anonim válasza:
35%
afrika
2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Régen az abonyi állatkertbe lehetett kisoroszlát simogatni, hogy most lehet-e, azt nem tudom.
2010. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
thaiföld
2010. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amerika se maradjon ki:)

De megsúgom a titkot: elmész pl egy állatkertbe önkéntesnek dolgozni, és úgy némileg könnyebb nagymacsek közelébe kerülni.

2010. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló: na persze mert akárkit odaengednek az állatokhoz. az önkénteseknek meg pláne semmi közük hozzá, nekik a látogatókat kell eligazítani.

ha biológus vagy állatorvos vagy van esélyed.

2010. jan. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Másik kontinensre elég nehéz eljutni, lehet először megpróbálom az abonyi állatkertet. :) Még egyszer köszönöm mindenkinek!
2010. jan. 21. 09:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is régóta szeretnék megsimogatni egy kisoroszlánt. Remélem egyszer összejön.:)
2010. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló: én már egyszer simiztem kis oroszlánt, asszem fiú volt, de még nem volt sörénye. a pesti állatkertben.
2010. jan. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!