Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állandóan könnyes a perzsám...

Állandóan könnyes a perzsám egyik szeme, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A doki azt mondta ez perzsákra jellemző, olvastam is erről, de akkor nem mindkét szeme olyan lenne? Az én cicámnak csak az egyik szemével van gond, és egy időben 1-2 hónapig az is helyre jött, nem könnyezett, de most újra nagyon könnyes. Fura. Főként azért mert gondolom csípi is a könny, nem nyitja ki normálisan a szemét. Persze van rá való szemtörlőm, azzal megtörlöm amikor kell. De nincs valami rendes megoldás erre?
2014. szept. 25. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Vidd el egy jobb állatorvoshoz, mert nem normális ha a macska szeme mindig könnyezik..
2014. szept. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg kérd ki egy másik állatorvos tanácsát. Valószínűleg ad neki szemcseppet és rendbe jön. (Nálunk is volt ilyen többször is, bár nem perzsákat tartunk.)
2014. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez tipikus cicabaj, mindegyik átesik rajta. Szemcseppel rendbejön.
2014. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el az állatorvoshoz. Az én macskám szeme is érzékeny, sokszor van ilyen vele, sajnos. Általában semmi extra, csak szemcseppet kap, pár nap alatt rendbejön, de én mindig viszem. Ez jó is, mert egyszer csórikámnak dettó ugyanazokkal a tünetekkel volt egy szaruhártyasérülése, ami elég komoly dolog. Pedig csak hunyorgott, meg könnyezett, mint máskor, amikor csak kicsit gyulladt volt a kötőhártyája és annyi.
2014. szept. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze ez normális a perzsáknál,de egy bizonyos mértékig.Mivel csak az egyik szeme beteg így keress másik orvost aki ad rá szemcseppett.
2014. szept. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!