Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hány hónapos kortól lehet...

Hány hónapos kortól lehet ivartalanítani egy fiú cicát?

Figyelt kérdés

Van egy hat hónapos kisfiú cicám, és két lány (egyik az anyukája, másik egy befogadott kiscica). Nagyon lelkiismeretfurdalásom van emiatt, de mindenképpen ivartalanítani kell így őket. :S

Csak nem tudom, hogy hány hónapos kortól lehet, azt sem tudom, hogy egyáltalán ivarzik-e most a kisfiú, de hülye hangokat ad ki, és folyton futkozik pár napja, illetve a lányokat szagolgatja. Valaki tudnak segíteni?


2010. jan. 23. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét cicámat 6 hónaposan ivartalanították.Lassan viheted.
2010. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
elég korai, 10 hó körül szokták csinálni. De azért beszélj a dokival. Úgy veszem ki, a lányok sincsenek ivartalanítva..nehogy baj legyen..
2010. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még egyik sincs ivartalanítva. Az anyacicát 6 hónapos korában csinálták fel, egy kölyök lett, megtartottuk. Most már őt is lehet szerintem, meg a kicsiket is muszáj lesz.
2010. jan. 23. 12:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Legújabban külföldön már a pár heteseken is megcsinálják.

Egyébként 4-5 hónapos kortól már simán lehet, ha az orvos nem csinálja meg, menjél máshoz, minél előbb legyen meg, még mielőtt ivarérett lesz.

2010. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felhívom hétfőn az állatorvost, nem szeretnék most kiscicákat (vagyis igen, de nem lehet :P ).
2010. jan. 23. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!