Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám mért nem issza meg...

A macskám mért nem issza meg a vizet?

Figyelt kérdés
Hiába öntök neki naponta 2x friss vizet, belenyal egy kicsit aztán otthagyja. De ha a vízbe belecseppentek pár csepp tejet akkor már megissza az egészet. Viszont azt hallottam hogy nem szabad nekik tejet adni.
2014. okt. 27. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha konzervvel eteted akkor azért, onnan nyeri a folyadékot, az enyém se nagyon iszik.
2014. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A macska az ösztönösen tudja, hogy mi a jó neki.Az én macskám például az esővizet szereti inni.És sokszor látom ,hogy iszik,de ő még kicsike úgyhogy szüksége van a fejlődéséhez a folyadékbevitelre.
2014. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

El van kapatva:)

Ha egy darabig nem kap tejet, csak vizet raksz ki neki, majd a kényszer rá viszi, hogy megigya. Nem lehet, hogy túl hideg neki? Vagy csak szimplán nem szomjas, de lehet amikor nem látod iszik.

Én nagyon sok cicust neveltem fel tejcin, és köszönik szépen mind nagyon jó egészségnek örvendnek. :)

Még egy valami jutott eszembe, ez valószínűleg jó nagy badarsag, de nem lehet, hogy azért nem issza, mert nincs színe? Az a pár csepp tej pont beszinezi, és látja, hogy van valami a talban. :,)

2014. okt. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az apukámnál van macska és ő ne hajlandó meginni a tàlból a vizet csak pohárból iszik.Próbáld megitatni pohárból a cicádat. :)
2014. okt. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A cicák zugivók :) Az enyém csak éjszaka iszik, de ha kap alutasakost, akkor kevesebb víz fogy itt is.
2014. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
táppal etetem:) de ma meg láttam inni egy pocsolyabol ugyhogy megnyugodtam:)
2014. okt. 27. 17:10
 7/8 Maxitabi ***** válasza:

Azért nem issza meg,mert valami van a vízben,ami miatt nem ízlik neki. Ezt onnan gondolom, hogy nálunk itthon simán szeretik a friss csapvizet,amikor kirakom a tálban minden reggel, de a Balatonon kb 2 éve nem hajlandók meginni a frisset (ja és a kutya sem)..Ott csak állott esővizet hajlandóak..

Tehát: ne cseréld mindig-állott vizet hátha megissza, vagy gyűjts esővizet (ha sok pénzed van, lehet macska-kutya vizet is kapni)

2014. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi utolsó, a kutyaimnak ez volt a bajuk : )
2015. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!