Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskám szemében valami...

Macskám szemében valami fekete hártya, mi az?

Figyelt kérdés

Mindkét szemén valami hártya szerűség van az orra irányában.


Valahogy így:

[link]


Igen, ez elég poénos, de igazából nem az, eléggé megrémisztő dolog. Nagyon ari cica amúgy. :D


Lényegre térve, mi lehet az? Forduljak állat orvoshoz? 2 éves kandúr, másik cicám 1 éves, annál ilyen dolgokat nem vettem észre.


2010. jan. 25. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi ennek a neve, de az én cicámnak is van ilyenje, ez normális. Milyen színű amúgy a bundája?
2010. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem minden cicának van egy ilyen hártyája!:) Nekem kettő van és mindkettő ilyen, a többi cicáról nem is beszélve.

Volt azelőtt macskád?

2010. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az ún. harmadik szemhéj előreesés, betegséget, vírusfertőzést jelezhet. Feltétlenül mutasd meg orvosnak.
2010. jan. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha mindig ott van, vagy sokszor akkor vidd állatorvoshoz. Ha csak akkor amikor álmos akkor semmi baja. Az a harmadik szemhéja.
2010. jan. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én macskámnak is van. Szemcseppet kapott, de nem sokat segít...az okát nem tudta az állatorvos de annyit mondott, hogy zavar"hatja" a látásban...
2010. jan. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt ilyen a cicának, amikor beteg volt. Szóval utalhat arra, de ha nem veszel észre rajta mást (kedvetlen, étvágytalan, stb) akkor normális is lehet. (bár nekünk egy cicánknak sem volt ilyen eddig, csak annak amelyik beteg volt)
2010. jan. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lemaradt, hogy ez nem állandó. Csak néha, úgy viszonylag elég nagy. Talán igen, mikor álmos, akkor szokott nagy lenni.

Volt már ezelőtt is több macskám, van is még egy pici macskám, de neki nem vettem észre ilyet, illetve van neki, de nem ilyen nagy. Akkor nem aggódok.

Amúgy szürke a bundája. :)


Köszönöm a válaszokat.

2010. jan. 27. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!