Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gilisztás a macskám apró...

Gilisztás a macskám apró fehér férgek vannak a feneke körül kb fél centisek, centisek. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Milyen árba van gyógyszer vagy házilag nem lehet kiirtani férget?

2014. okt. 31. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Házilag nem lehet kiirtani, viszont te is megfertőződhetsz.

Állatorvosnál vagy állatpatikában vegyél macskának való féreghajtó tablettát, amit be kell neki adni, majd 2 hét múlva megismételni. Nem drága, pontosan nem tudom, de pár száz Ft lehet.

2014. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Féreghajtót kell neki adni. Állatpatikában kapható. 4 kilós macskára kb. 400-500 forint egy tabletta. Ha férges is, akkor a legtöbb fajtát két hét múlva megint be kell adni, amúgy meg 3 havonta kell csak.
2014. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendszeresen kell 3-4 havonta féreghajtó tablettát adni a macskának, mert a zsákmányállatairól pl. egérből fertőződhet férgekkel. Gyóygszertárban, állatorvosnál olcsón lehet kapnai.
2014. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Párszáz forint a féreghajtó, két hét múlva meg kell ismételni és onnantól számítva három havonta.
2014. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak voltak! Én azt hittem több ezer egy gyógyszer. Köszi!
2014. nov. 1. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!