Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja ha beledugom a...

Lehet baja ha beledugom a mancsát a meleg vízbe? (elég morbidul hangzik, de lent leirom bővebben XD)

Figyelt kérdés

Tehát az én tünci cicusomnak az a mániája, hogy a teli kád szélén mászkál, és tegnap, beleakart ugrani, a levegőben kaptam el :S Az a gond hogy a bojler 50 fokosra melegíti a vizet és az nagyon nagyon forró. Azon gondolkodtam hogy mi lenne hogyha a meleg vizbe (természetesen nem a tűzforróba XD)raknám a kezét neki ???? Elmenne a kedve a "fürdéstől"???? az ajtót sajna ki bírja nyitni :S

vagy ha beleraknám a sima fürdővízbe? attól megijedne, nem???


2010. jan. 28. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:

xD nem hiszem hogy segítene de egy próbát megér sztem de azé tényleg forró vízbe xd de lehet hogy még kellems is lesz neki minden macska més

én láttam már olyan macskát aki imádja a vizet

2010. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is csináltam már hogy csak azért is belemártottam a lábát de ugyanúgy visszajött és majdnem bele esett folyton XD nem tanul belőle hidd el :D
2010. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem hadjad mivel úgysem fogja abahagyni csak ügyelj rá hogy ha egyszer beleesik ki is tudjon jönni onnét. én már többször megfürdettem a cicám és semmi baja nincs (muszáj mivel sziámi és minden beleragad a fehér szőrébe) az enyém kimondottan szereti ha gondolod a csap alatt is engedhetsz rá egy kis vizet és abból majd kiderül szereti e
2010. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A mi kis Tökink is megjárta egyszer. Kb. 3. napja volt nálunk, és nem volt hajlandó inni a vizes tálkájából, mindig a kádba mászott bele és onnan nyalogatta a vizet. Aztán egyik este épp engedtem egy fél kádnyi fürdővizet, persze ott téblábolt, felmászott a szélére (én is épp készültem befelé) és egyszer csak dobott bele egy hasast :-D

Annyira vicces volt, de úgy megijedt szegénykém, szerintem nem vágta,h tele van. Kiszedtem, megszárogattam.

Na azóta a táljából iszik.

Szerintem hűtsd el magadnak a vizet(gondolom te sem az 50 fokosba mész bele) és utána engedd, hadd járjon így ő is. Valószínűleg le fog menni a kedve tőle. Ha nem, akkor meg fürödhettek együtt, ha szépen kéred talán a hátadat is megmossa :-D

2010. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én cicám bejön a fürdőszobába, ha fürdök és szintén a kád szélén mászkál, meg bele - bele dugja a lábát a vízbe. Teszi mindazok ellenére, hogy egyébként retteg a víztől-szoktam fürdetni és azt ki nem állhatja.
2010. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Macskája válogatja.

Az enyém IMÁDJA a vizet, de csak ha önszántából megy bele, és gyakran meg is teszi.

A vízzel teli zuhanyzótálcában mászkál, belelóg a hasa is a vízbe, és ő bele is ül! A kis pofáját beledugja a langyos vízbe, és rágja a lábujjamat.

Szerintem nem árt az a kis víz a macskának. Ha meleg neki, majd kimászik, és megtanulja, mit szabad.

(Az enyém ma harmadszorra esett be a szekrénysor mögé, ahonnan nem tud kimászni, én meg nem tudom kimenteni - úgyhogy ordít, és ugrál. Majd megtanulja, hogy nem szabad!)

2010. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az enyémnek az a mániája hogy beugrik a kádba engedek neki egy kis vizet és onnan iszik...

Nem zavar mert legalább akkor iszik, amúgy ritka keveset szokott :)

2010. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én cicumnak is mániája a fürdőkád csapjából való ivás, és nemegyszer megjárta, hogy tele volt a kád és fejest ugrott bele, aztán ugyanazzal a lendülettel kimenekült :D De nem tanul belőle... hiába dugod bele a mancsát, vagy az egész macskát egy kád vízbe, ugyanúgy fogja csinálni... a macskák szeretnek veszélyesen élni!!!
2010. jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!