Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a körülbelül 6 hónapos...

Eltűnt a körülbelül 6 hónapos cicám! Mennyi az esélye, hogy visszajön?

Figyelt kérdés
A cica ivartalanított kandúr,két hónapja van nálunk és sose kóborolt el hosszú időre,ha reggel/délelőtt elment,késő délután vagy este mindig haza jött.Most ez a harmadik napja,hogy nem jött haza:( Félek,hogy elpusztult,vagy ne gondoljak mindjárt a legrosszabbra,természetes,ha hirtelen ennyi időre elmegy?Szerintetek mekkora az esélye,hogy visszajön?A válaszokat előre is köszönöm!

2014. nov. 19. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, bőven van rá esély, hogy meglesz, mi is találtunk már meg cicát : ) Szerintem kérdezgessétek körbe a környéken lakó embereket, lehetséges az is, hogy valaki adott neki kaját, vagy kóbornak hitte, és odaszoktatta. Akár plakátokat is kirakhattok. Sajnos benne van a pakliban, hogy megsérült, de attól még nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.
2014. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. nov. 19. 20:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez belefér. Én is voltam már így. Esetleg rázogasd a száraz kajás dobozát hátha meghallja és ragasztgass ki plakátokat a cica képével leírásával. Nekem ez többször is bejött. Ha megtalálod a későbbiekben az is hasznos lehet ha teszel rá egy nyakörvet és ráírod a telefonszámod.
2014. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Imádkozz és legközelebb és ha legközelebb macskát fogadsz be tartsd lakásban. Vagy ne csodálkozz ha elütik/elkapja egy kutya/megmérgezik stb...
2014. nov. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hopsz ebből 2 legközelebb lett : DD
2014. nov. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)utolsó,igen,sokkal biztonságosabb bent tartani a cicákat,de én nem szeretném rab életre itélni,vágyja a szabadságot:(
2014. nov. 20. 13:37
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Ha kezdettől nem engeded ki sosem fog rá vágyni.. 3 boldog "rab" lakáscica gazdája,
2014. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van esélye, hogy baja esett, azért nem megy haza. De ez a kijáró cicceknél benne van a pakliban.


Nekem volt macskám, aki négy hét után jött haza. Sérült volt, sovány, koszos, de hazajött...

2014. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
14:37 Rendben,ha a későbbiekben befogadok majd egy kiscicát,nem fogom kiengedni.Sajnos a mostaninál ez nem működött volna,mert hozzávolt szokva a kinti élethez,ugyanis kóbor cica volt.Sajnos nem hinném,hogy már hazajönne,de még reméykedem,utolsó,örülök,hogy a te cicád hazatalált:)
2014. nov. 20. 16:14
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

De, hazamehet...fura szerzetek a ciccek...

Írd már meg, ha hazament....

2014. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!