Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tudtok mondani valami jó...

Tudtok mondani valami jó sampont cicának, akinek hámlik a bőre? Mintha korpás lenne.

Figyelt kérdés

Nem gyulladt, nem is vakarja. Nem rég találtam az utcán és megfürdetem samponnal. Másnap mentünk dokihoz és bolha ellen is megfürdette ott helyben.

De pár napja korpás. Nem akarom így a szobában tartani, állandóan takarítok..

Olyasmi kéne, ami kapható a Fressnapf-ban. Köszönöm.



2014. nov. 29. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy gombás- akkor orvosi sampon kell esetleg nizorallal megpróbálkozhattok de csak ha igazoltan gombás fertőzés.

Vagy nem lett jól megszárítva és megfázott a bőre,kiszáradt ettől is lehet korpa. Ha nem múlik el 2-3 napon belül vidd vissza orvoshoz. Újrafürdetni semmiképp addig!

2014. nov. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Így van, nem szabad agyba-főbe fürdetgetni, főleg nem mindenféle samponnal, és főleg nem amíg ki nem derül van-e valamilyen bőrbetegsége.

Az orvos nem talált semmit? Lehet meg kellene nézetni másik orvossal is.

2014. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Doki mit mondott rá? Lehet hogy ki van száradva a bőre, az én cicámmal is volt ilyesmi fiatal korában, sok halas kaját, tengeri halat adtam neki, mert elvileg az segít hogy ne legyen olyan száraz... nekünk ez segített. De lehet betegség is a háttérben, ki kéne vizsgálni. A sok fürdetés nem túl jó neki ha száraz a bőre.
2014. nov. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta még nem látta a doki, de akkor mindenképpen elviszem hozzá hétfőn. Azért nem gondoltam a gombára mert az viszketne is neki.. viszont én viszketek. :D egyre jobban hajlok rá, hogy mégis gomba lehet. Köszönöm a válaszokat. :)
2014. nov. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!