Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig élhet még? :' (

Meddig élhet még? :' (

Figyelt kérdés
Apumnak van 1 cicája már felnőtt cica. Én külön élek sajnos tőle. Imádja azt a macsekot. Sajnos kb 1hete eelütötte az autó valószínűleg combcsonttörése van. Mire apum délután hazaért munkából addigrá már feküdt. Inni iszik, az almot használja, kicsi tejet iszik. Enni nem akar nagyon ritkán és nagyon kicsit eszik. Volt 1 időszak amikor evett jól. De most nem. D': azt mondta apum h nincsen pénze rá meg sokat dolgozik. Mi lesz a cica jövője vajon? :( Valami tanács?? :'(

2014. dec. 19. 14:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A kutyák ilyen szempontból jobb helyzetben vannak, de szerintem a macska is megmarad. Nem lesz a régi, és sántikálni fog, de egy csonttörés nem szokott életveszélyes mutatvány lenni.
2014. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:

Allatorvoshoz vigyetek a cicat.

Remelem rendbe jon!

2014. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
az én macskámat is elütötték egyszer, eltört a lába, de meggyógyult :)
2014. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni h egész nap fekszik(persze néha felkel) az egyik hátsó lábára nem tud ráállni persze már nem fáj annyira neki csak na.. Hízeleg, dorombol is. Az a baj h nem eszik. Ez utóbbi szerintem a baj mert már sovány is szegény! :''((
2014. dec. 19. 14:25
 5/19 anonim ***** válasza:
ÁLLATORVOS!!!!!!!
2014. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Állatorvos nélkül gyógyult meg?

Esetleg valamit tudnátok írni mit lehet kezdeni azzal h nem eszik? :(

2014. dec. 19. 14:28
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát, ha sokáig nem eszik, az már gáz. Akkor lehet, hogy belső sérülése is van.
2014. dec. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Hát nem az h nem eszik hanem kb 1 hete történt ez az elején még 1-2 falatkát evett aztán pár napra rá meg evett úgymond rendesen de most nem de csak enni nem eszik. :(
2014. dec. 19. 14:39
 9/19 anonim ***** válasza:

Miért nem viszitek el állatorvoshoz?


belső sérülése van valószínűleg. segítség nélkül meghalhat.


valszeg műteni kell.

2014. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Vigyétek állatorvoshoz!
2014. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!