Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska megevett egy...

Ha a macska megevett egy Morteinnel lefújt legyet, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
nem tudtam kiszedni a szájából nyilván,lefújtam egy legyet és a földre esett megdögleni",a macska meg nem tudom miért,megette. lehet ettöl valami baja?
2014. dec. 25. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Buta kérdés persze, hogy lehet, mivel méreg. Már attól is lehet baja, ha belélegzi. Nem ártana egy állatorvos minél előbb.
2014. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%

Rovarirtó szerintem és tudtommal főleg ilyen koncentrációban nem veszélyes az emlősökre.

(persze nem biztos)


Amúgy meg könnyebb személyesen felkeresni valakit és megkérdezni mert mire valaki aki tényleg ért hozzá válaszol addigra a macska vagy túl éli és akkor nem ártott vagy nem és akkor szintén egyértelmű a válasz.

2014. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem buta kérdés,lévén ilyenkor ténylegesen hozzáértőt nem találni nincs itt se állatorvosi ügyelet se semmi,gondoltam hátha van valami semlegesítő" amit lehet neki adni vagy valami ami hasznos lehet,valamivel etetni itatni.


bár én sem hiszem hogy egy légy,amire ugye alig kell méreg és döglött is,sokat tudna csinálni,ugye ez a gyomorba megy nem a hörgőpkből szívódik fel,bár nem vagyok biológus meg vegyész hogy tudjam ennyi koncentráció tud-e csinálni valamit egy macskába

2014. dec. 26. 00:16
 4/7 anonim válasza:
Az enyém is sajnos bekapkodott egy-kettőt. Nem lett tőle semmi baja, viszont figyeljétek. Ahogy minden ember, úgy minden macska is más. Étvágya van?
2014. dec. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ennek mindig van :D. nem lett töle semmi baja,megkérdeztem egy ilyen macskamentö szervezetet" azt mondták legrosszabb esetben hányna ,de nagyon alacsony a koncentrációja ahhoz hogy bármi baja legyen pl egy légytöl
2014. dec. 26. 13:54
 6/7 anonim válasza:
:DD örülök neki:))
2014. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne használj légyirtót, ha macskát tartasz! Vegyél légycsapót, ha neked is összekakálják a cuccaidat a házba bejutó legyek, mint nekem! De a macskádat ne veszélyeztesd!
2019. nov. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!