Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan állatpatika ami...

Van olyan állatpatika ami kiadja vény nélkül a stronhold vagy advocate spot on szereket?

Figyelt kérdés
Kiscicánknak atka van a fülében és a neten keresgélve ezeket dícséri mindenki. De nincs pénzem állatorvossal konzultálni erről. Bolhára is jó, és férgekre is, jó lenne megúszni 1 szerrel a három kezelést.
2014. dec. 30. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik. A Budagyöngye állatpatika biztos.
2014. dec. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. dec. 31. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálunk egy állatpatika van, simán kiadják, pedig rendelővel együtt van. Szerintem úgy vannak vele, hogy legalább ennyit tegyen meg a gazdi, ha orvosra esetleg nem is futja, meg ezeket havonta kell adni nekik, tudod ki teszi ki pár hetente egy orvosi látogatásnak az állatát (meg ki győzné pénzzel) teljesen feleslegesen.

Férgekre viszont nem jó, vegyél mellé cestalt, mert az szélesebb spektrumú és ha a spot-on nem használ pár nap alatt, akkor komolyabb a fertőzés és csak dokihoz kéne vinni.

2014. dec. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Es fereghajtas milyen idokozonkent erdemes csinalni nala?Mentett, kobor cica volt es mar ugy kerult hozzank,hogy orvos latta.Kitakaritotta a fulet (bar nekem furcsa h akkor nem merult fel a dokiban az atkasag, mert latszik h ez a "kosz" koros.) Benti cica, sose megy ki.

Mikor hozzank kerult 1 honapja tenyleg gyonyoru volt a fule, es nagyon gyorsan zacc szeru vmi fejlodott benne.

2015. jan. 3. 22:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet sima fülzsír is, van a cicáknak is, a doki észrevette volna, ha annyira fertőzött. Persze a spot-on nem árthat, mert lehet akkor még tünetmentes volt.

Féreghajtást 3 havonta javasolják, de benti cicánál elég valamivel ritkábban is. És persze két hét után ismételve kell!

2015. jan. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom!

Azert gondolom, hogy atka, mert viszket is neki nagyon es sokat razza a fejet. Es ahogy olvastam erre jutottam. Bolha mar tuti nincs benne ugyhogy nem az zavarja.

Igazad van, artani nem art.


Koszonom megegyszer a valaszokat!

2015. jan. 5. 07:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a fekete zaccszerű izé egyértelmű jele az atkának. Nem szabad elhanyagolni, mert a macskának kínszenvedés tud lenni.


A csepp önmagában nem elég, ki is kell takarítani a fület, legalábbis ez jelentősen növeli a csepp hatékonyságát (is), amellett a cica füle tiszta lesz, nem lesz tele atkaszarral. Viszont ezt otthon képtelenség rendesen és szakszerűen (tehát elég alaposan de a dobhártya megsértése nélkül) megcsinálni.

2016. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vettem neki stronghold cseppet, a patikus ajánlott fültisztító folyadékot amiből 3-szor tettünk a fülébe, gyönyörűen eltűnt minden. Utána kertes házba költöztünk, kiivartalanítottuk 7 hónaposan. Rá egy hónapra egyszer csak nem jött haza többé :(


Úgyhogy a csepp nagyon jól bevált, de a sztorink mégsem happy end.

2016. máj. 25. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!