Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám sokat nézi a meséket...

A macskám sokat nézi a meséket, akár a TV-ben, akár számítógépen. Vajon látja a mesét, vagy csak a színeket/formákat? Más macskák is csinálják ezt?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 14:49
 1/7 Ügyet Lenke ***** válasza:

kb így látnak állítólag, az enyém is, az egyik szokta a tévét nézni :)


[link]

2015. jan. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nekem nincs cicam, de ezen a kerdesen behaltam, annyira cuki lehet!!!!Hogy a cicad meset nez :))))))
2015. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám az állatos csatornákat szokta nézni.
2015. jan. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az én macskám nem nézte,de amikor youtuben meghallotta két veszekedő macska hangját,rögtön idejött az asztalomra,és karmolta a monitort,de csak amig a hangot hallotta
2015. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém, amikor az ölemben ül gépezés közben akkor tágra nyílt szemekkel nézi a monitort és követi a mozgást. Főleg a kurzor mozgását figyeli nagyon.

A tv-t is nézi ha épp előtte van.

Érdekes, hogy az enyém hallgat a füttyszóra és ha valami dalt fütyülök akkor mindig felugrik az orrom elé az asztalra és dorombol, dörgölődzik.

A tv-ben is felfigyel a fütyülésre.

Amikor éjjel rájön a hoppáré akkor már nem kelek fel, hogy helyre rakjam nem is kiabálok ki csak halkan elkezdek fütyülni valamit és rögtön rohan be. Akkor magamhoz veszem, megnyugszik és elalszik.

2015. jan. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1, mondjuk, ha a macskak ugy latnak, mint ott "allitolag" akkor gyakorlatilag lenyegesen rosszabbul kene latniuk, mint az embereknek, kozben meg, figyelve oket, durvara nem igy van...
2015. jan. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi éjjel az ágyban fekve néztünk egy filmet telefonról,és kb 15-30 perc feszült figyelem után letámadta a képernyőt,aztán megint kibírta egy darabig mielőtt mancsolt.Nem tudom ebből mit lehet levonni,mert ált. egyből ráveti magát mindenre ami mozog meg érdekli,nem bámulja mereven fél órát mielőtt lecsapna. Szerintem kijelenthetjük h lekötötte a dolog. =D
2015. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!